gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yalın - Seni Buralarda Bir Özleyen Var

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ben taptıkça o hepten kaçar gider Küçücük dertleri dev yapar küser
    İşte böyle bir aşık canından bezer
    Ve böyle bir kuş sürüden uçar gider
    Niye canım yansın niye
    Yarım mı kalsın birinde
    Sarılırım bırakmam yuvaya dönse

Seni buralarda bir özleyen var
    Kalp denilen yerinde yeller eser
    Seni buralarda bir bekleyen var

Hiç anlamaz üzülmez o taştan beter
    Bugünü ılıksa yarını soğuk eser

Çiçek bile bazen toprağına küser
    Unutma geri gelmez eskiyen saatler

Yalın - Seni Buralarda Bir Özleyen Var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bugün burada ölen bir Çinli var mı?

Bugün burada ölen bir Çinli var mı?

çinli muhammedin hikayesi cin varmıdır video medinede secdede ölen adam Resûlullah [s.a.v.] rüyamda göründüler ve: "Bugün burada bir çinli vefat edecek, onun cenazesi ile ilgilenin." buyurdular. Bundan altı, yedi ay önce Çin'in değişik bölgelerinden on kişi İstanbul'a gelir. Bu on kişi sıradan insanlar değildir. Bunların ortak özelikleri yeni...
  2. Yalın - Meleklerin Sözü Var

Yalın - Meleklerin Sözü Var

yalın şarkı notaları güneş batmış banane yalın güneş batmış banane melekler korusun dinle Dünya üzemez beni Ölüm korkutabilir mi Sen olmadan bu kalp hissedebilir mi Güneş batmış bana ne Ellerin yok kime ne Yerine koyamadım Razı olamadım sensizliğe Kalpler yanmış yağmur ıslatmış Tanrı korurmuş ya sevenleri Son nefesimde elimi sen tutacaksın Son sözlerimi bir sen duyacaksın Meleklerin sözü var
  3. Yalın - Bir Bakmışsın

Yalın - Bir Bakmışsın

Eski fotoğraflar mutlu gülen iki yüz Merdivende sarılmışız hiç bırakmayacak gibi Adım adım eksildik nedenini ben anlamadım Sormaya korkar oldum yıllandık diye mi yıprandık Yaşlandık diye mi paslandık Güvenme bu kadar aşkıma öyle sağlam da değilsin Titrerim kendi üstüme benden değerli değilsin değilsin Bir bakmışsın ben yokmuşum üzülmeye doymuşum İsyanımı yola koyup hayatından kaybolmuşum
  4. eskiyi özleyen var mı?

eskiyi özleyen var mı?

Cep telefonu yoktu,bilgisayar yoktu,internet yoktu.Günümüz insanları iletişim araçaları artmasına rağmen daha bir yalnız.Kalabalıkların içinde yalnızlıklar yaşanıyor... Suçu zamana yüklemek daha kolay gelir bize:Çünkü değişen zamandır.Hiçbişey eski tadında değildir ve bunun tek sorumlusu yine zamandır... Zor gelir bize kabul etmek! Yalnızlık uçurumlarına yuvarlanırken elele yuvarlanırız...
  5. Gül Tatlısını sevenlere iyi bir tarif var burada

Gül Tatlısını sevenlere iyi bir tarif var burada

Gül Tatlısı GÜL TATLISI : Malzemeler: 100 gram margarin 2 yumurta Yarım sb sıvıyağ Yarım sb yoğurt 1 sb irmik 1 paket vanilya 1 paket kabartma tozu Aldığı kadar un ( Hamurun kıvamı yumuşak olacak.) Şerbeti : 3,5 sb şeker 4 sb su Hazırlanması:Finduk Hamur açıldıktan sonra çay bardağı ile kesilir. Ortaya çıkan yuvarlaklar şekildeki gibi yan yana...

Sayfayı Paylaş