gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yalın - Sensiz Olmaz

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

bir dokun bin ağ işit bugünlerde böyleyim ister kal ister git talihsiz kederdeyim gösterdin aşkın ucunu öyle bıraktn gittin bana attın sucunu davayı ben kaybettim ah olmaz olmaz sensiz olmaz sensiz olmaz yanıyor yanaklarım gözyaslarım durulmaz ah olmaz olmaz sensiz olmaz sensiz olmaz yanıyor yanaklarım gözyaslarım durulmaz ah olmaz olmaz sensiz olmaz sensiz olmaz yanıyor yanaklarım gözyaslarım durulmaaaz ask tanımaz gece gündüz birbirine katar gider ne bahar dinler ne güz güze bahar katar gider ben böyle ask görmedim e daha neler görmek var ne istedinde vermedim baska nasıl sevmek var ah olmaz olmaz sensiz olmaz sensiz olmaz yanıyor yanaklarım gözyaslarım durulmaz ahh olmaaaaaz olmaz sensiz olmaz sensiz olmaz yanıyor yanaklarım gözyaslarım durulmaz ah olmaaaaz olmaz sensiz olmaz sensiz olmaz yanıyor yanaklarım gözyaslarım durulmaaaaz ah olmaz olmaz sensiz olmaz sensiz olmaz yanıyor yanaklarım gözyaslarım durulmaz ahhhhh olmaaaaaz olmaz sensiz olmaz sensiz olmaz yanıyor yanaklarım gözyaslarım durulmazz...

Yalın - Sensiz Olmaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalın - Aşkta Telafi Olmaz

Yalın - Aşkta Telafi Olmaz

Bittiyse söyle Yok yere savaşmayalım Canın çekmiyorsa yılları boşuna harcamayalım Bittiyse söyle Sevgili rolü oynamayalım Aramız karalanmışsa aşkı boşuna kandırmayalım Yakmam resimlerini odama ışık yaparım emin ol Bu hayat biterken de aklımda hep sen olacaksın Zorlama gözyaşını akmaz Mecburen üzüntü olmaz Bana bir borcun yok Aşkta telafi olmaz
  2. Olmazsa Olmaz

Olmazsa Olmaz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Yalın - Aşk'ta Telafi Olmaz - AKOR (versiyon 1)

Yalın - Aşk'ta Telafi Olmaz - AKOR (versiyon 1)

C Bittiyse söyle Em Am Yok yere savaşmayalım F C Canın çekmiyorsa ayları G Boşuna harcamayalım C Bittiyse söyle Em Am Sevgili rolü oynamayalım F C Aramız karalanmışsa aşkım G Boşuna kandırmayalım Am Em Yakmam resimlerini F G Odama ışık yaparım emin ol Am Em F G Bu...

Sayfayı Paylaş