gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yalın - Seviyorum

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Resim resim hayatın her anı Yastığa değdiğinden beri başım Gözümün önünde her kare ve sen

Yalan yanlış kavgalar isyanım
    Elime değdiğinden beri tenin
    Aklımın bir yanı hep senle

Yüzümü elinle silmene muhtacım
    Deyip önünde küçük düşsem de ben böyleyim
    Sesini kaç gündür duyamadım niye hala aramadın
    Deyip önünde küçük düşsem de

Seviyorum deyip yalvarmam lazım
    Ölüyorum deyip ağlamam lazım
    Hemen gel seni geri almam lazım

Yalın - Seviyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalın - Dyulurum

Yalın - Dyulurum

Çalarsa çalıp kaçmış, çalmıyor artık Sessizliğin bir telaşmış, koymuyor artık Düğüm düğüm şu hayatım beğendiğim masallarım var Parça parça rüyalarım yarım kalmış hayallerim var Benim aslım bu kadarmış Duyuyulurum sussam daha çok Duyulurum sessim kaf dağının ardından bile Gelse kalbine dokunurum Gelse kalbine dokunurum Bu Harfe Ait Diğer Şarkı Sözleri
  2. Yalın - Terazi

Yalın - Terazi

Terazi Bulur muydun mucidi Bir kefesine taksaydı aşkı Sessizliğimi bozma gemi Duy bu boğazın en hüzünlü hali Şimdi mahsuli yanmış tarlalar gibi Yetersizliğine küskün aşık Gururu pek elinde tek Kalesi bile yalnızlığı kalmış Şimdi sürüden ayrı bir kuş gibi Yetersizliğine küskün aşık Kadere inanacak kadar safmış
  3. Yala Yala Bitmez

Yala Yala Bitmez

Zamane çocukları bir acayip arkadaşlarım. Birazdan sizlere " İt yalasa doyar " deyiminin gerçekten de doğru olduğunu kanıtlayacağım. Bir köpek bir bebek arasında ki bu ikilemin sonunda it doyuyor mudur ne dersiniz ? :D:D * * * * * * * * VEEE İT YALIYOR DOYUYOR işte buuuu :puha::puha::puha::puha:

Sayfayı Paylaş