gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Yalın - Son Aşkım - AKOR (versiyon 2)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

son aşkım akor yalın son aşkım akor Am9 Dm Deli oluyorum belki de aklimi coktan kaybettim
    E Dm Am9
    Artik benim olmasan da omrumu sana tukettim
    Dm E Am9
    Sevecegini bilseydim yalvarir sana n'olur don derdim
    Dm E E7
    Donecegini bilseydim yoluna milyonlarca gul sererdim
    Am9
    Zamansiz geldin biraz ben de tam agliyordum
    Dm
    Elimde bavulum burdan cekip gidiyordum
    E
    Yanimda bana aldigin ufak oyuncagim
    Dm Am9 E
    Sorma, neden diye, sen anlamazsin
    Am9
    Son askim olacaksin!
    Am9 Dm
    Canimdan kopuyorsun geceler uzadikca gunduzu yok ettin
    E Dm Am9
    Sana anlatamasam da gururumu hapsettim
    Dm E Am9
    Sevecegini bilseydim yalvarir sana n'olur don derdim
    Dm E E7
    Donecegini bilseydim yoluna milyonlarca gul sererdim

Yalın - Son Aşkım - AKOR (versiyon 2) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalın - Aşkta Telafi Olmaz

Yalın - Aşkta Telafi Olmaz

Bittiyse söyle Yok yere savaşmayalım Canın çekmiyorsa yılları boşuna harcamayalım Bittiyse söyle Sevgili rolü oynamayalım Aramız karalanmışsa aşkı boşuna kandırmayalım Yakmam resimlerini odama ışık yaparım emin ol Bu hayat biterken de aklımda hep sen olacaksın Zorlama gözyaşını akmaz Mecburen üzüntü olmaz Bana bir borcun yok Aşkta telafi olmaz
  2. Yalın - Günaydın - TAB (versiyon 1)

Yalın - Günaydın - TAB (versiyon 1)

yalın günaydın tab günaydın tab yalın solo ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ --7h8-8--10-10/12-12-12--14h15-14-12-12--10-10--8-8--7-5---------- ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------...
  3. Yalın - Keşke - TAB (versiyon 2)

Yalın - Keşke - TAB (versiyon 2)

yalın tab yalın keşke tab keşke yalin guitar pro Intro 1. Gitar e------------------------------------------------------------------ B--------5-------------------------------------5------------------- G---6--7---6------------------------------6--7---6----------------- D-----------7-7-5-7-----7-8--7-5--7----------------7-7-5-7---------...
  4. Yalın - Keşke - TAB (versiyon 3)

Yalın - Keşke - TAB (versiyon 3)

yalın keşke tab keşke tab e:---------------------------- B:---------------------------- G:-6-7-9---------------------- D:-------7-7-5-7---7-8-7-5-7-- A:---------------------------- E:---------------------------- e:---------------------------- B:---------------------------- G:-6-7-9---------------------- D:-------7-7-5-7-------------- A:----------------------------...
  5. Yalın - Meleklerin Sözü Var - TAB (versiyon 2)

Yalın - Meleklerin Sözü Var - TAB (versiyon 2)

yalın tab yalın solo tabları meleklerin sözü var solo meleklerin sözü var tab VERSE G-|----------------------------------------- D-|---------|---------|----------|---------| A-|-3-------|0--------|----------|3--------| E-|---------|---------|1----3----|---------| G-|------------------------------------------ D-|---------|--------|----------|------------...

Sayfayı Paylaş