gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Yalın - Sonsuz Ol - AKOR (versiyon 2)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

yalın sonsuz ol akor yalın unutsam mı unutsam mı unutmasam unutulsam unutulsam Bm F# Bm Em
    Sen sözsüz bir şarkı gibi duruyorsun öyle
    F#
    Ne söyledim de bana hala dargınsın
    Bm F# Bm Em
    Ben gördüm hatamı, paylaştım seninle
    F#
    Ne söyledim de bana hala kızgınsın
    Em A
    Dün sabah erken uyandım
    Bm
    Gittim sana güller aldım
    Em F#
    Mutlu ol diye mutlu ol diye
    Em A
    Bu sabah gittiğini anladım
    F#
    Ağladım sana şarkı yazdım
    Em F#
    Sonsuz ol diye sonsuz ol diye
    Em
    Unutulsan mı
    F# Bm
    Unutmasam mı
    Em F# Bm
    Saklansan da bir köşede benle yaşlansan mı

Yalın - Sonsuz Ol - AKOR (versiyon 2) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalın - Eyvahlar Olsun

Yalın - Eyvahlar Olsun

Aşk rahatsızlanmakmış yer iz yurt unutmakmış Hiç farkında bile olmadan hep ona uyanmakmış Bir dertli yolcu bu gönül hangi durakta sabahlarmış Onun ruhu bile duymadan sessiz ağlarmış Bana eyvahlar eyvahlar olsun Bugüne olanlar olmuş yarın güzel olsun O şimdi belki huzurla uyur şarkımızı başkasına söyler Hiç içi bile yanmadan ona canım der Hala çocukmuş bu gönül hemen incinir hemen kırılır...
  2. Yalın - Günaydın - TAB (versiyon 1)

Yalın - Günaydın - TAB (versiyon 1)

yalın günaydın tab günaydın tab yalın solo ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------ --7h8-8--10-10/12-12-12--14h15-14-12-12--10-10--8-8--7-5---------- ------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------...
  3. Yalın - Keşke - TAB (versiyon 2)

Yalın - Keşke - TAB (versiyon 2)

yalın tab yalın keşke tab keşke yalin guitar pro Intro 1. Gitar e------------------------------------------------------------------ B--------5-------------------------------------5------------------- G---6--7---6------------------------------6--7---6----------------- D-----------7-7-5-7-----7-8--7-5--7----------------7-7-5-7---------...
  4. Yalın - Keşke - TAB (versiyon 3)

Yalın - Keşke - TAB (versiyon 3)

yalın keşke tab keşke tab e:---------------------------- B:---------------------------- G:-6-7-9---------------------- D:-------7-7-5-7---7-8-7-5-7-- A:---------------------------- E:---------------------------- e:---------------------------- B:---------------------------- G:-6-7-9---------------------- D:-------7-7-5-7-------------- A:----------------------------...
  5. Yalın - Meleklerin Sözü Var - TAB (versiyon 2)

Yalın - Meleklerin Sözü Var - TAB (versiyon 2)

yalın tab yalın solo tabları meleklerin sözü var solo meleklerin sözü var tab VERSE G-|----------------------------------------- D-|---------|---------|----------|---------| A-|-3-------|0--------|----------|3--------| E-|---------|---------|1----3----|---------| G-|------------------------------------------ D-|---------|--------|----------|------------...

Sayfayı Paylaş