gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yalın - Sonsuz Ol

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sen sözsüz bir şarkı gibi duruyorsun öyle Ne söyledim de bana hala dargınsın Ben gördüm hatamı paylaştım seninle
    Ne söyledim de bana hala dargınsın

Dün sabah erken uyandım
    Gittim sana güller aldım
    Mutlu ol diye
    Mutlu ol diye
    Bu sabah gittiğini anladım
    Ağladım sana şarkı yazdım
    Sonsuz ol diye
    Sonsuz ol diye

Unutulsan mı?
    Unutmasam mı?
    Saklansan da bir köşede benle yaşlansan mı?

Sen sözsüz bir şarkı gibi duruyorsun öyle
    Ne söyledim de bana hala dargınsın
    Ben gördüm hatamı paylaştım seninle
    Ne söyledim de bana hala kızgınsın

Yalın - Sonsuz Ol konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalın - Eyvahlar Olsun

Yalın - Eyvahlar Olsun

Aşk rahatsızlanmakmış yer iz yurt unutmakmış Hiç farkında bile olmadan hep ona uyanmakmış Bir dertli yolcu bu gönül hangi durakta sabahlarmış Onun ruhu bile duymadan sessiz ağlarmış Bana eyvahlar eyvahlar olsun Bugüne olanlar olmuş yarın güzel olsun O şimdi belki huzurla uyur şarkımızı başkasına söyler Hiç içi bile yanmadan ona canım der Hala çocukmuş bu gönül hemen incinir hemen kırılır...
  2. Yalın - Ama Olsun

Yalın - Ama Olsun

Canın sağ olsun Söyleyene değil söyletene bak demişler Yazdım sana çok şarkı Yazarım bir o kadar daha Umduğunla değil bulduğunla yetin demişler Seni bana nerden göndermişler Nasıl olup da kalbime kalbime eklemişler Ama olsun Oyunlarından çok öğrendiğim var Ama olsun Zaman durur sana aşkım durmaz En kötüsü böyle olsun Her acı sonunda huzura kavuşur demişler Sevdim seni çok sardım Severdim bir...
  3. Yalın - Ama Olsun - AKOR (versiyon 1)

Yalın - Ama Olsun - AKOR (versiyon 1)

Am Dm Canın sağolsun söyleyene değil söyletene bak demişler Am Yazdım sana çok şarkı yazarım bir okadar daha F Dm F Am Umdugunla değil buldugunla yetin demişler G F Am Seni bana nerden göndermişler G F Am Nasıl olupta kalbime kalbime eklemişler Dm E...
  4. Yalın - Eyvahlar Olsun - AKOR (versiyon 1)

Yalın - Eyvahlar Olsun - AKOR (versiyon 1)

Bm Aşk rahatsızlanmakmış Yer iz yurt unutmakmış Em G Hiç farkında bile olmadan F# Bm Hep ona uyanmakmış Bm Bir dertli yolcu bu gönül Hangi durakta sabahlarmış Em G Onun ruhu bile duymadan F# Bm Sessiz ağlarmış Em F# Bm Bana eyvehlar eyvahlar olsun ) Bm Em Bugüne olanlar olmuş )NAKARAT F#...
  5. Yalın - Eyvahlar Olsun - AKOR (versiyon 2)

Yalın - Eyvahlar Olsun - AKOR (versiyon 2)

Am Aşk rahatsızlanmakmış Am Yer iz yurt unutmakmış Dm F Hiç farkında bile olmadan E Am Hep ona uyanmakmış Am Bir dertli yolcu bu gönül Am Hangi durakta sabahlarmış Dm F Onun ruhu bile duymadan E Am Sessiz ağlarmış Dm E Am Bana eyvahlar, eyvahlar olsun Am Dm Bugüne olanlar olmuş (2) E...

Sayfayı Paylaş