gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

Yalın'dan Yeni Albüm ''Sen En Güzelsin'' Temmuz İlk Haftası Müzik Marketlerde...

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Yalın Haberi Yalın Yeni Albüm

Yalını sanırım herkes Zalim adlı şarkıyla tanımıştır...Ve o parça o kadar tutulmuştu ki o zamanın hit parçalarından biri olmuştu...Şimdi ise Yalın'dan bir albüm daha bakalım bu ne kadar tutulacak...Bekleyip görelim....

Yalın'dan 'Sen En Güzelsin'

Yalın'ın, Avrupa Müzik etiketiyle, Ozan Çolakoğlu prodüktörlüğünde hazırladığı beşinci albümü 'Sen En Güzelsin', Temmuz'un ilk haftasında sevenleriyle....

Yalın'ın, Avrupa Müzik etiketiyle, Ozan Çolakoğlu prodüktörlüğünde hazırladığı beşinci albümü 'Sen En Güzelsin', Temmuz'un ilk haftasında sevenleriyle buluşacak. 12 şarkının yer aldığı albümün çıkış parçası 'Kasma' olarak belirlendi.

Yalın'dan Yeni Albüm ''Sen En Güzelsin'' Temmuz İlk Haftası Müzik Marketlerde... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sen En Güzel Derdimsin

Sen En Güzel Derdimsin

en güzel derdimsin "Ayrılık Sevdi Bizi, İçim Hüzün Denizi Çekil Git Desemde Gitme Sevdiğim En Güzel Derdim Sensin, Ölüm Seninle Gelsin Bende Git Desemde Gitme" "Sana Git Dediğim Yalan Yokluğun Bende Kalan Son Sözüm Budur Sakın Sakın Gitme" Çekil Git Artık Düşlerimden, Bıkıp Usanmadın mı Benden Artık ? Gözlerimden, Yüreğimden, İçimden, ...Ve Varolan Her Şeyimden,...
  2. Yeni Rakı Fasıl müzikleri albüm tanıtım

Yeni Rakı Fasıl müzikleri albüm tanıtım

rakı müzikleri fasıl müzikleri yeni rakı raki müziği rakinin müziği CD_I 01. Enginde Yavaş Yavaş 02. Dilşad Olacak Diye 03. Ne Günah Etse Açılmaz 04. Senede Bir Gün 05. Yeşil Gözlerinden Muhabbet Kaptım 06. Elveda Meyhaneci 07. Yıldızlı Semalar 08. Agora Meyhanesi 09 .Bu Akşam Bütün Meyhanelerini Dolaştım İstanbul'un 10. Seni Ben Ellerin Osun Diye Mi Sevdim 11. Elbet...
  3. Yalın'ın yeni albümü

Yalın'ın yeni albümü

yalının yeni albümü yalının müzikleri son albümü albümleri yalın son albüm indir Yalın 2 yıllık aradan sonra,7 aylık titiz bir çalışmanın ardından,hayranları ile buluşmaya hazırlanan şarkıcı 4. albümünde daha önceki projelerinde olduğu gibi sözü ve müzikleri kendine ait.Yaza damgasını vurmaya hazırlanan Yalın"ın prodüktörü ünlü aranjör Alper Erinç.
  4. Şevval Sam II Tek Albümü İle Müzik Marketlerde !

Şevval Sam II Tek Albümü İle Müzik Marketlerde !

şevval sam şevval sam II Tek şevval sam yeni albümü Sevgili melekler, başarılı ve güzel şarkıcı ve oyuncu Şevval Sam yeni albümü ile müzik marketlerde ki yerini aldı. II Tek adını verdiği albümünde ki Kanatları Gümüş şarkısıyla dikkat çeken şevval sam II Tek albümü ile ilgili olarak yapılan bir röportajı sizlerle paylaşıyoruz... Başarılı oyuncu Şevval Sam, duru ses rengiyle müzik...
  5. Müslüm Gürses'in Veda Albümü Müzik Marketlerde!

Müslüm Gürses'in Veda Albümü Müzik Marketlerde!

bu konu Müslüm Gürses'in son albümü veda haberine yer vermektedir. Bir süre önce sanat dünyasından bir yıldız gibi kayan Baba lakaplı Müslüm Gürses'in ölümünden sonra ki ilk albümü olan Veda, müzik marketler de yerini aldı. Yeni albümü Veda'ya çok büyük ilgili gösteren hayranları, Müslüm Gürses'in ölümünden sonra bile albümünü almak için müzik marketlerine akın etti. Haber ile ilgili detay...

Sayfayı Paylaş