gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Yalinz Kumru - Ayna

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Ayrılıyoruz sanırım bu son gece Gözlerin anlatıyor bırak birşey söyleme Ayrılıyoruz ateşler yanıyor içimde
    Sensiz nasıl olacak şu koskoca şehirde
    Bilemem ne kadar sürecek bu acı
    Bildiğim her aşkın bir sonu var
    Elbet unutur insan zamanla
    Daha çok taze acım çok yolum var
    Kumrular gibi iki sevgili acı günlerden geçmedik mi
    Ne hayalleri bebekler gibi el ele verip büyütmedik mi
    Git gidebildiğin en uzak şehirlere
    Git gidebildiğin en uzak sahillere
    Ben yaşarım payıma düşeni sen üzülme
    Git buralar şimdiden kül hasretinle
    Her gerçek aşık bir bebektir meleklerin gözünde
    Ve her gerçek aşık için ağlayan bir melek vardır gökyüzünde
    Boşuna bakma göremezsin zaten görmüş olsan gitmezsin
    Git gidebildiğin en uzak şehirlere
    Git gidebildiğin en güzel ümitlerle
    Ben böyle de yaşarım toz duman benim için üzülme
    Her taraf sen dolu anılar bu bana yeter
    Şimdi git

Yalinz Kumru - Ayna konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özlem Kumrular

Özlem Kumrular

özlem kumrular Özlem Kumrular, 1974’te İstanbul’da doğdu. Lisansını Boğaziçi Üniversitesi Batı Dilleri ve Edebiyatları Bölümü’nde, yüksek lisansını aynı üniversitenin tarih bölümünde, doktorasını ise İspanya’da Salamanca Üniversitesi’nde yaptı. XVI. yüzyıl Avrupa-Osmanlı ve Akdeniz tarihi, İspanyol ve İtalyan paleografisi, imgebilim, dini ve sosyal çatışmalar, marjinal sosyal gruplar,...
  2. Kumru kuşunun erkeği

Kumru kuşunun erkeği

kumru kuşu kumru kuşu bakımı bakımı resimleri çeşitleri Kumru kuşunun erkeği Rüyada kumru kusunun erkegini görmek, garip, hor ve bayagi bir insana delalet eder. Kumru kusunun erkegini görmek, haber ve elçiye delalet eder. Çünkü Hz. Nuha gerek yerin durumunu gerekse tufandan sonra suyun yere çekilmesi haberini veren bu kustu. Bazi tabirciler, kumru kusunun erkegi, oynak bir kadina delalet...
  3. kumru

kumru

Kumru Hayra ve hoş olan şeylere, kaybın bulunmasına, üzüntü ve kederin gitmesine, arzu ettiği işin olmasına, Erkek kumru haber ve elçiye, güzel sesli bir adama yahut hamile olan kadının erkek çocuk doğurmasına, dişi kumru dindar kadına, Kumruyu bahar mevsimindde görmek arzu edilen işin o mevsim içinde olmasına, diğer mevsimlerde kumruyu görmek, arzu edilen şeyin ilkbahar mevsimine...

Sayfayı Paylaş