gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

''Yallah'' Şarkısının Notaları

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

yallah, şarkısı, notaları, bestesi, nasıl çalınır, ile ilgili bilgiler burada melekler
    Selami Şahin'in eseri olan ''Yallah'' adlı parçanın notalarını müziksever meleklerimiz için ekliyoruz :)

''Yallah'' Şarkısının Notaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yallah Notaları

Yallah Notaları

Yallah şarkısının notaları var mı melişler teşekkürler.
  2. Gitar Şarkı Notaları

Gitar Şarkı Notaları

Gitar Şarkı Notaları istiyorum sizden ama mümkünse kolay olan Gitar Şarkı Notaları olursa çok sevinirim :)
  3. Flüt İçin Şarkı Notaları

Flüt İçin Şarkı Notaları

flüt ile çalınan şarkı notaları flüt şarkı notaları flüt notaları Müziksever meleklerimize ve sayın misafirlerimize flütle kolayca çalabilecekleri bazı basit şarkıların notalarını veriyoruz melekler :) SAMANYOLU do-re-do-si-do-si-do-la-si-la-si-sol (sol-la-si) (sol-fa-mi) sol la sol fa mi do re do si sol la si la si sol fa mi do re do si la sol fa mi do re do si sol la si lan si sol fa...
  4. Artık Sevmeyeceğim Şarkısının Notaları

Artık Sevmeyeceğim Şarkısının Notaları

Artık Sevmeyeceğim Şarkı Notaları Artık Sevmeyeceğim Notası Türk Sanat Müziğimizin önemli eserlerinden, klasikleşmiş parçalarından biri olan Artık Sevmeyeceğim şarkısının notalarını müziksever meleklerimiz için paylaşıyoruz :) la si do si la sol la_la si do re mi fa re_mi fa sol fa mi re do_re mi fa mi re do si_la si do si la sol la_la la la la_la fa sol l_la la la la_la fa sol
  5. Samanyolu şarkısının melodika notalarını arıyorum

Samanyolu şarkısının melodika notalarını arıyorum

Merhaba.Samanyolu şarksını çok seviyorum ve melodika notalarını arıyorum.Eğer bulabilirsem, okulda ki yarışmada çalmak istiyorum :)

Sayfayı Paylaş