gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Yalnız Kalan Bir Gencin Cinnet Hikayesi

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

cinnet hikayeleri . Yalnız Kalan Bir Gencin Cinnet Hikayesi...

Kan revan içinde uyandım bu sabah. Halüsinasyon sandığım cinayetleri işlemeye koyulmuşum farkında olmadan. Önce ellerimi doğramışım mazoşistçe, ellerini bir daha tutmamak üzere, sonra bacaklarımı, sonra dudaklarımı, olurda bir gün dudaklarına değer düşüncesiyle. Gözlerimi yuvalarından çıkarmışım sonra, acımasızca. Kör olmayı tercih etmişim seni bir daha görmemek için. Bilirim sen ruhuna gem vurulmasını sevmezsin de ondandır yaralarımı dağlaman.

Anlamaz mısın can, ağzından çıkan her harf kurşun gibi saplanır yüreğime. Her ağzını açıp tek kelime ettiğinde korkarım bitecek diye. Bir gün olurda seni eller alacak diye gecelerce uzun uzun ağlarım. Bıkmaz mısın can, yorulmaz mısın sen yara üstüne yara açmaktan. Yetmez mi yeteri kadar tuz basmaların. Kaç ameliyat atlattı bu yürek de hala kötürüm. Kaç kurşun barındırır içinde, bilmez misin?

Sessizliğin bir çığlıktır aslında, herkesin sağır olduğu bir çığlık. Neden tek ben duyarım? Niyedir yar bu sessiz çığlıkların? Eriyip gidenim karşında, hala sözüm geçmez sana. Sevilmek için sevmemek gerekirse söyle bunu da bileyim. Ben kalbime söz geçiririm ağlamaz o , “seni sevmiyorum” dediğimde. Gerekirse ellerimde kalbimi de yok ederim, bir daha seni sevip uğrunda gözyaşı dökmesin diye.
    İstediğin buysa eğer söyle, kan revan içinde uyandığım bir sabahın sonunda mezara girmeye hazır bu beden.

İsyan veya yakarış değildir bu sana, sadece can yanışlarım dilimde bir türkü olmuş, çağırırım yol boyu. Yolun sonu nerdedir bilinmez, tek bilinen gece gündüz tek başına gidildiği. Hoş yola çıktığında da tektin, yol boyunca da, yolun sonunda da. Bu bir yalnızlıkmış, yalnız kalan bir gencin cinnet hikâyesi.

Hani vardı ya çok sevenlerim, gece çökünce neden kayboldular?

2. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yalnız Kalan Bir Gencin Cinnet Hikayesi
    Muhteşem bir yazı içim kötü oldu annem paylaşım için teşekkürler

3. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yalnız Kalan Bir Gencin Cinnet Hikayesi

benimde öyle olmuştu bebeğim okuduğumda

Yalnız Kalan Bir Gencin Cinnet Hikayesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Böyle bir soruyla karşılaşan herkes cinnet geçirir

Böyle bir soruyla karşılaşan herkes cinnet geçirir

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Evde yalnız kalan dört çocuğun açlıkla savaşı

Evde yalnız kalan dört çocuğun açlıkla savaşı

Evde yalnız kalan dört çocuğun açlıkla savaşı Mersin’de 12 yaşındaki Ali Ö. sınıfta bayıldı. Günlerdir yemek yemediği için bayıldığı ortaya çıkan Ali Ö. ve 3 kardeşinin sefalet içinde yaşadığı ortaya çıktı. 4 kardeşin babalarının hapiste olduğu, annelerinin ise 3 hafta önce evi terk ettiği öğrenildi Mersin’de, ilköğretim öğrencisi Ali Ö.’nün günlerdir aç olduğu için ders sırasında...
  3. Yalnız Bir Yalnızlık

Yalnız Bir Yalnızlık

Yalnız Bir Yalnızlık En kötü ihtimalle ben bir yalnızlığının saçına dolar ellerimi, kaybolurum salkım saçak... Kalabalık bir yalnızlıkta, baş başa sakin, sessiz, bir öksüz edayla dolaşırım. Aşkın affına sığınsam da affedilmem biliyorum döner dururum pervane gibi, kapısında dilenişim olur... Vazgeçip yıldızlardan aya değdi ellerim bu gece Geceye değer gözlerin, hüzün irkilir... Hüzün de düştü...
  4. genç kızın aşk hikayesi!

genç kızın aşk hikayesi!

aşk resimleri aşk hikayeleri,aşk hikayeleri oku,kısa aşk hikayeleri,en güzel aşk hikayeleri,aşk hikayesi filmi Daha 16 yaşındaydı. Herşey tozpembe görünüyordu gözüne. Okulun en gözde kızıydı. Saçları belini aşmış dalgalı esmer bir kızdı. Aslında tüm erkekler saçlarına vurgundu. Sırma saçlım diye severdi herkez. Birgün okula yeni bi öğrenci geldi. Tüm lise gençleri ona hayranken o sadece o...

Sayfayı Paylaş