gebe
  1. benanşamadimki

benanşamadimki Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3

yalnız kalmak için illa ölmek mi lazım arakdaşım

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında benanşamadimki tarafından paylaşıldı.

biraz yalnız kalmak istiyorum.. biraz sessizlik istiyorum.. biraz kimseyi görmeyeyim istiyorum.. akrabalar annem babam kardeşim.. bir süre şöyle 8-9 ay bana yeter.. sonra söz normale dönücem ama o arada görmiyim hiç birisini.. yeminle bunaldım sıradan insanlardan ve onların günü geçirmek için buldukları sıradan sorunlardan birazcık kafamı dinlemek istiyorum..bir huzur verin nolur..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bekarsın sanırım :hıms: Olur böyle arada. Ama 8-9 ay da çok uzun, bu kadar uzun bir süre için ailen seni bırakır mı? Ve de olsa öyle bir imkan sen dayanabilir misin? :)

3. benanşamadimki

benanşamadimki Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    evet bekarım :) bıraksınlar istiyorum zaten, biz fazlaca kalabalık bir aileyiz.. hepsinden kaçtım yazlığa geldim, sanki onlarda beni bekliyormuş gibi her hafta yeni bir akraba ailecek geliyor.. insana nefes alacak yer bırakmıyorlar sağ olsunlar..

yalnız kalmak için illa ölmek mi lazım arakdaşım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ölmek için bir neden

Ölmek için bir neden

Neden çıktınız buraya efendim , düşeceksiniz +Ya manyak mısın nesin intihar edicem heralde -Heralde diyosunuz emin değil misiniz efendim +Sen reha muhtar olmalısın , sorularından anladım -Bırak sorularımı, nasıl intihar edeceksin efendim buradan aşağı atlayarak mı +Allahım sende atlamamı istiyosun yoksa bunu göndermezdin, atlıyorum -Allah la mı konuştunuz efendim , öldünüz mü
  2. Ölmek için yarıştılar

Ölmek için yarıştılar

Göçük altında kalarak hayatını kaybeden 2 maden işçisinin, zorlu sınava girip işi alındığı ortaya çıktı. TTK'nın sınavında adaylar 4 metrelik direkler taşıyıp, balta kullanmışlardı. Zonguldak’tan önceki gün gelen acı haber maden işçilerinin kara yazgısını bir kez daha gün yüzüne çıkardı. Ekmek parası kazanmak uğruna girdikleri zorlu sınavı geçerek 1 ay önce iş başı yapan Adem Altıparmak...
  3. Yalnız Kalmak İsteyenler İçin...

Yalnız Kalmak İsteyenler İçin...

Yalnızlık zor olsa da bazen huzur verir insana.... İşte bu resimler yalnızlığı anlatan örneklerden sadece bazıları;)
  4. Yalnız kalmak istiyorum...

Yalnız kalmak istiyorum...

memleketimize uzakta çalıştığım için ailem yanıma geldi.ama ben yalnız kalmak istiyorum.zaten yorgun oluyorum bide her akşam konu komşu toplanıyor.hem onlarada yorgunluk.benim yüzümden buraların kahrını çekiyolar.aaaaaaaaaayyy fenalık geldi artık.şööööle yalnız kalsam sessiz sedasız bi kafa dinlesem oooooffff:e015:

Sayfayı Paylaş