gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Yalnız Kalmak İsteyenler İçin...

Konu, 'Tüm Resim Konuları' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Yalnızlık zor olsa da bazen huzur verir insana.... İşte bu resimler yalnızlığı anlatan örneklerden sadece bazıları;) 34dn24k.jpg 652_320_30121a30.jpg sad-boy-walking-695007_640.jpg yalnizligi-sevenler-ve-yalniz-kalmak-isteyenler-icin-yalnizligin-tadina-varilacak-30-yer_780x439.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 6 Ağustos 2016
  2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Yalnız Kalmak İsteyenler İçin...
    çok harikaymış

3. gunes ve su

gunes ve su Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    güzel manzaralar emeğine sağlık

4. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel ama yalnızlığı sevmem kalabalığa çok alışkınım sağol resimler için

5. aysen*

aysen* Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    144
    Ödül Puanları:
    43
    yok anam beni ordada bulur biri gicik etmeye anamin bi lafi vardi issiz degirmene gitsem kalabalik olur

6. AngelShe

AngelShe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
  7. blackrose79

blackrose79 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    çok zaman yalnızlığı severim

Yalnız Kalmak İsteyenler İçin... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalnız kalmak istiyorum...

Yalnız kalmak istiyorum...

memleketimize uzakta çalıştığım için ailem yanıma geldi.ama ben yalnız kalmak istiyorum.zaten yorgun oluyorum bide her akşam konu komşu toplanıyor.hem onlarada yorgunluk.benim yüzümden buraların kahrını çekiyolar.aaaaaaaaaayyy fenalık geldi artık.şööööle yalnız kalsam sessiz sedasız bi kafa dinlesem oooooffff:e015:
  2. Hamile kalmak isteyenler için kuru incir kürü

Hamile kalmak isteyenler için kuru incir kürü

hamile incir kürü incir kürü ile hamile kaldım yumurtlama için hamilelik için kalmak kuru Hamile kalmak için bitkisel yöntemler arıyorsanız sizlere Saraçoğlu'nun tavsiye etmiş olduğu kuru incir kürünün formülünü veriyorum Uzmanlar, yeterli sayıda yumurtlama yapamadığı için hamile kalamayan hanımların uygulayacakları bitkisel kürlerle hamilelik için yeterli yumurta sayısına erişebileceklerini...
  3. Genç Kalmak İsteyenler İçin Anti-Aging

Genç Kalmak İsteyenler İçin Anti-Aging

anti aging yöntemleri genç kalmak için yöntemler Sevgili hanımlar güzelliğimizi korumak artık çok kolay.Her yaşta dinamik ve canlı bir cilde sahip olmak tüm bayanların hayalidir.Güzellik uğrana servet dökmeden,zamana meydan okumaya varmısınız?Cevabınız muhtemelen evettir.Ozaman yazımızı dikkatlice okumanızı tavsiye ediyoruz Egzersizi sabah yapmakla akşam yapmak arasında çok büyük farklar...
  4. yalnız kalmak için illa ölmek mi lazım arakdaşım

yalnız kalmak için illa ölmek mi lazım arakdaşım

biraz yalnız kalmak istiyorum.. biraz sessizlik istiyorum.. biraz kimseyi görmeyeyim istiyorum.. akrabalar annem babam kardeşim.. bir süre şöyle 8-9 ay bana yeter.. sonra söz normale dönücem ama o arada görmiyim hiç birisini.. yeminle bunaldım sıradan insanlardan ve onların günü geçirmek için buldukları sıradan sorunlardan birazcık kafamı dinlemek istiyorum..bir huzur verin nolur..
  5. hamile kalmak isteyenler için dua tertibleri

hamile kalmak isteyenler için dua tertibleri

amile kalHamile kalmak için okunacak dualar nelerdir? "İnne rabbeke hüve'l hallaku'l amin." Anlamı; Muhakkak ki Rabbin her çeşit yaratma şeklini bilir. (Hicr, 15/81) Bu ayetin geceleri 1267 defa tekrar etmelisiniz. Buna üç ay boyunca devam edin. "Fallahü hüve'l veliyyü ve hüve yuhyi" Anlamı; Muhakkak ki Allah dosttur ve yaratan Odur." (Şura, 42/9) Bu ayet beraber...

Sayfayı Paylaş