gebe
  1. KriSTaL

KriSTaL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Yalniz kalmak istiyorum..

Konu, 'Aşk Resimleri' kısmında KriSTaL tarafından paylaşıldı.

2. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

YANLIZ KALMAK İSTİYORUMyahnlızlıkla başbaşaaa

Yalniz kalmak istiyorum.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalnız kalmak istiyorum...

Yalnız kalmak istiyorum...

memleketimize uzakta çalıştığım için ailem yanıma geldi.ama ben yalnız kalmak istiyorum.zaten yorgun oluyorum bide her akşam konu komşu toplanıyor.hem onlarada yorgunluk.benim yüzümden buraların kahrını çekiyolar.aaaaaaaaaayyy fenalık geldi artık.şööööle yalnız kalsam sessiz sedasız bi kafa dinlesem oooooffff:e015:
  2. hamis kalmak istiyorum artiiikkk

hamis kalmak istiyorum artiiikkk

arkadaslar 4 seneden beri ugrasiyoruz… 4 düsük oldu bu zamanda. benim gibi cocuk istiyenler gelsinler bu topige… bu heycani yanliz yasamak cok zooorrr
  3. HAMİLE KALMAK İSTİYORUM AMA:((

HAMİLE KALMAK İSTİYORUM AMA:((

Merhaba, eşimle bu ay korunmaz birşekilde ovulasyon döneminde ilişkiye girdik geçen ay regl 25 Temmuzda oldum bu ay 22 Ağustosta olmam gerekiyor.Şişkinlik,kasıklarda hafif ağrı,çok çok hafif midemde yanma,sık idarara çıkma gözlemledim.Hamile olma olsağım ne yoksa regl mi bu?
  4. hamile kalmak istiyorum

hamile kalmak istiyorum

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım hamile olmak istiyorum ama hala kalamadım yumurtlama zamanındayım hergün ilişkiye girmek sakıncalımı ayrıca ilişki sırasında esim 3-4 dk da boşalıyor spermler hep dısarıya cıkıyo bana yardım edermisiniz
  5. Hamile kalmak istiyorum

Hamile kalmak istiyorum

Merhaba 5 aylık evliyim eşimle çocuk sahibi olmak istiyoruz bunun için doktora gittim önce rahim duvarı kalın denildi ama hamilelik için sıkıntı olunmaz dediler ve yumurtaligim güçlü olsun diye folik asit verildi buda ise yaramadi bir ay sonra doktora gittim adet duzensizligi var denilip duphlaston verildi acaba duphlaston ile hamile kalabilir miyim yardımcı olur musunuz ???

Sayfayı Paylaş