gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Yalnızım mutsuzum huzursuzum...

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

mutsuzum ne yapmalıyım huzursuzum eşimle mutsuzum çok yalnızım ne yapmalıyım yalnızım
    Yalnızımm.... yapayalnız [​IMG]

Yalnızlık.... Şuanda hiç bir şey mümkün değil.... Şuan da her şeyden ayrı, her şeyden uzak ve her şeyden mahrumum ben.... Şuan da sadece yalnızlık ve kahır var başucumda... Belkide sadece yalnızlık olsaydı bu kadar koymazdı bu gece bana :( Birde kahır var tarifsiz bir sızıyla.... Canım dediğim asker yarim; bu denli yalnızlıklara boğup bu denli canımı yakmasaydı belkide bu kadar hüzünlenmezdim..... Bir ses beklemek senden .. Gelecek küçük bir ses yarim.... belkide bir soluk... ama yk gecenin bu karanlığında suskunluğun en acımasız hançerden beter saplıyor hüznü bedenime... :( Ağlamaktan yazamıyorum bile derdimi .... ben bunu hakkedecek ne yaptım yarim.... Yalnızım mutsuzum huzursuzum....

2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    cnm çok üzgünsün galiba sevdiğin askermi?

3. AuSSie-AnGeL

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Aslında pek sevmem içimi dökmeyi ama bu gece başka gece.. Bugece bu gece beni bitiren gece... Keşke dediirtttiren bir gece... Evet sevdigim askerde.. Sevdigim yani eşim... Yani hayat arkadasım !!
    Hüznümü anlatacak kelimeler bulamıyorum... Sadece yalnızlıgıma ve kahrıma ağlıyorum ....

4. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    allah yardımcınız olsun ama her zorluğun bi güzelliği var demi. rabbim dermansız dert vermesin sayılı gün çabuk gecer en kısa zamanda hayırlısıyla kavuşursunuz inşlh...

5. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim ben seni azcık anlıyorum eşim yanımda ama başka kimsem yok...inş en kısa zamanda kavuşursunuz...insan anasından babsından ayrı yapabiliyorda eşinden ayrı kendini yarım ve güvensiz hissediyor..ne entersan...allah sabır versin..güçlü ol en aznından eşin nefes alıyor saglıklı...

6. AuSSie-AnGeL

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Canım meleklerim iyiki varsınız... Evet insan anadan babadan ayrı yapabiliyor ama eşden nedense ayrı olamıyor galiba oda Allahın vermişoldugu bir sevgi türü.. Şuan ben hem anadan babadan ayrıyım hemde eşimden yapayalnızım... Bunlarda yetmezmiş gibi eşim tarafından da incitildim ve bu yalnızlığımın üzerine tuz biber oldu.... Ben bu kadar yalnızlıga sabrederken bu kadar sorumluluklaarım varken v hepsinin altından kendi basıma kalkmaya çalışırken onun yapmış oldugu bazı şeyler beni çok kırdı incitti yıptrattı üzdü... Belkide ondan beklemedigim bir durumdu ve karşılaşınca yıktı beni... Ben hiç bu denli yıkıldıgımı hatırlamıyorum.... Ya bana KEŞKE dedirtcek kadar üzdü.... :( ben bunları yaşamak için ne günah işledim ki...

7. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Canım çok üzüldüm inşaallah en kısa sürede eşine kavuşursun.Birde şöyle düşün senin bir beklediğin var geldiğinde sıkıntıların bitecek birde bekleyecek kimsesi olmayanlar var gerçek yanlızlık böyle bişey...hem biz neciyiz kızzz..:kiss:

8. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    canım arkadaşım yeni gördüm..kuzum çok üzüldüm bi tanem.seni çok iyi anlıyorum.ben de hem ana babadan hem eşimden ayrıyım..o da beni çok üzdü çok yaraladı çok keşkeler dedirtti.ama ne yapayım ki malesef onsuz yapamiyorum.belki çoğu insan neden?onda ne var k sorabilir..o odur ya.benim aşkım nefesimdir.üzüntünün sebebini bilmiyorum ama inan ki çok üzüldüm..yaşadığın hüznü öyle bi hissettim ki okurken tüylerim diken diken oldu.inş geçer canım..durumu bilemediğim için sadece üzülme diyebilirim..sen en iyisini bilirsin..

9. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    inş en kısa zamanda kavuşursunuz da bu ayrılık da hayırlısıyla bitmiş olur..canını sıkma ne olur..bak çok üzüldüm şimdi:uhu:

10. RaMaLi

RaMaLi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canını sıkma eşin askerden bir gelsin hepsi unutulur bunların,seni çok üzmüş olabilir ama onun orada yaşadığı psikolojiye bağla
    Sen sadece ondan uzaktasın ama o hem senden uzak hemde disiplin altında kapalı bir yerde...

11. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    meleğim benim sewgilimde askerde kaç aydır göremiyorum onu çok özlüyorum gelsin hemen evleneceğiz seni çok iyi anlıyorum ama onu anlayamıyorum... onu okadar sewerken o seni üzebiliyor pes doğrusu seni elinin üstünde tutmalı elinin üstünde sen onun için çok kıymetlisin onu anlasın dank etsin kafasına ne halt işledide seni üzdü bu kadar meleğim.?

12. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    kavuşacaksın işte canım sabret o hep seninle

13. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
  14. Marin

Marin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kavusursunuz insallah. Hayirli teskereler

15. AuSSie-AnGeL

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
Yalnızım mutsuzum huzursuzum... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutsuzum.. :(

Mutsuzum.. :(

Hiç arkadasım yok kendimi cok yalnız hissediyorum :cry:
  2. mutsuzum:(

mutsuzum:(

eşimle 4 yıl önce evlendik birbirimizi deliler gibi sevrek 3 yaşında bi kızım var eşim alkol alıyor sürekli tabi arkasından küfürler şiddet bunu aileme anlatmaya çalışıyorum geçer düzelir diyorlar ayrılamıyorum elalem ne der naparım ben diye çalışıyorum kazanıyorum yetmiyor se sevgim sede çalışıp eve bakmam aklınıza gelecek her kötülüğü yaptı bana şimdi içince dövmüyor beni ama yanlızım...
  3. Mutsuzum

Mutsuzum

Genelde Turkiyede mutsuz,hayatlarindan umidi kesmis bir cok psikolojik sorunlari olan kisilerin sayisi gun gectikce artis gosteriyormus. Bunun sebebi bi cok sey olabilir ornegin yeni bir hayata baslamanin zorluklari veya bir dogum sonrasi,biten bir iliskinin geriye braktigi bosluk ve guvensizlik.. Ozellikle biz kadinlarda daha cok rastlanan bu durumlar ilkbahar ve sonbahardaki degisimlerle...
  4. mutsuzum-umutsuzum- yalnızım :((

mutsuzum-umutsuzum- yalnızım :((

yaLnızım çok yalnızım:((ne bi dost ne bi arkadaş ne sewgili hiç kimsem yok o kdr doluyum ağlıcak bi omuz bulamıorum kendime derdimi anlatabilceğim dinlicek kimse yok.çook yalnızım çoook :((
  5. mutsuzum

mutsuzum

evlendim mutsuzum merhaba bayanlar bende araniza yeni katildim 2 senelik evliyim ve cok mutsuzum aslinda severek hemde cok severek evlendim ama esimin ailesi ile ayni binadayiz 2senedir kan kusturuyorlar bize neredeyse ewliligimiz bozulmak uzere ne yapmaliyim

Sayfayı Paylaş