Yalnızım mutsuzum huzursuzum...

AuSSie-AnGeL

Daimi Üye
Üye
Yalnızım mutsuzum huzursuzum...
mutsuzum ne yapmalıyım huzursuzum eşimle mutsuzum çok yalnızım ne yapmalıyım yalnızım
Yalnızımm.... yapayalnız
ayrilikkkk-6091.jpg

Yalnızlık.... Şuanda hiç bir şey mümkün değil.... Şuan da her şeyden ayrı, her şeyden uzak ve her şeyden mahrumum ben.... Şuan da sadece yalnızlık ve kahır var başucumda... Belkide sadece yalnızlık olsaydı bu kadar koymazdı bu gece bana :( Birde kahır var tarifsiz bir sızıyla.... Canım dediğim asker yarim; bu denli yalnızlıklara boğup bu denli canımı yakmasaydı belkide bu kadar hüzünlenmezdim..... Bir ses beklemek senden .. Gelecek küçük bir ses yarim.... belkide bir soluk... ama yk gecenin bu karanlığında suskunluğun en acımasız hançerden beter saplıyor hüznü bedenime... :( Ağlamaktan yazamıyorum bile derdimi .... ben bunu hakkedecek ne yaptım yarim.... Yalnızım mutsuzum huzursuzum....

cnm çok üzgünsün galiba sevdiğin askermi?
Aslında pek sevmem içimi dökmeyi ama bu gece başka gece.. Bugece bu gece beni bitiren gece... Keşke dediirtttiren bir gece... Evet sevdigim askerde.. Sevdigim yani eşim... Yani hayat arkadasım !!
Hüznümü anlatacak kelimeler bulamıyorum... Sadece yalnızlıgıma ve kahrıma ağlıyorum ....

allah yardımcınız olsun ama her zorluğun bi güzelliği var demi. rabbim dermansız dert vermesin sayılı gün çabuk gecer en kısa zamanda hayırlısıyla kavuşursunuz inşlh...

canım benim ben seni azcık anlıyorum eşim yanımda ama başka kimsem yok...inş en kısa zamanda kavuşursunuz...insan anasından babsından ayrı yapabiliyorda eşinden ayrı kendini yarım ve güvensiz hissediyor..ne entersan...allah sabır versin..güçlü ol en aznından eşin nefes alıyor saglıklı...

Canım meleklerim iyiki varsınız... Evet insan anadan babadan ayrı yapabiliyor ama eşden nedense ayrı olamıyor galiba oda Allahın vermişoldugu bir sevgi türü.. Şuan ben hem anadan babadan ayrıyım hemde eşimden yapayalnızım... Bunlarda yetmezmiş gibi eşim tarafından da incitildim ve bu yalnızlığımın üzerine tuz biber oldu.... Ben bu kadar yalnızlıga sabrederken bu kadar sorumluluklaarım varken v hepsinin altından kendi basıma kalkmaya çalışırken onun yapmış oldugu bazı şeyler beni çok kırdı incitti yıptrattı üzdü... Belkide ondan beklemedigim bir durumdu ve karşılaşınca yıktı beni... Ben hiç bu denli yıkıldıgımı hatırlamıyorum.... Ya bana KEŞKE dedirtcek kadar üzdü.... :( ben bunları yaşamak için ne günah işledim ki...

Canım çok üzüldüm inşaallah en kısa sürede eşine kavuşursun.Birde şöyle düşün senin bir beklediğin var geldiğinde sıkıntıların bitecek birde bekleyecek kimsesi olmayanlar var gerçek yanlızlık böyle bişey...hem biz neciyiz kızzz..:kiss:

canım arkadaşım yeni gördüm..kuzum çok üzüldüm bi tanem.seni çok iyi anlıyorum.ben de hem ana babadan hem eşimden ayrıyım..o da beni çok üzdü çok yaraladı çok keşkeler dedirtti.ama ne yapayım ki malesef onsuz yapamiyorum.belki çoğu insan neden?onda ne var k sorabilir..o odur ya.benim aşkım nefesimdir.üzüntünün sebebini bilmiyorum ama inan ki çok üzüldüm..yaşadığın hüznü öyle bi hissettim ki okurken tüylerim diken diken oldu.inş geçer canım..durumu bilemediğim için sadece üzülme diyebilirim..sen en iyisini bilirsin..

inş en kısa zamanda kavuşursunuz da bu ayrılık da hayırlısıyla bitmiş olur..canını sıkma ne olur..bak çok üzüldüm şimdi:uhu:

Canını sıkma eşin askerden bir gelsin hepsi unutulur bunların,seni çok üzmüş olabilir ama onun orada yaşadığı psikolojiye bağla
Sen sadece ondan uzaktasın ama o hem senden uzak hemde disiplin altında kapalı bir yerde...

Geri