gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Yalnızlar İçin 14 Şubat Alternatifleri

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

yalnızlar için sözler yalnızlar partisi sevgililer günü partisi 2011 14 Şubat ' ta çoğunluğa Fransız gözlerle bakanlardan mısınız ? O halde sizin için değişik sayılabilecek 14 Şubat Alternatiflerini değerlendirin:
    1. "Hamannnnn 14 Şubat ' ta neymiş. Zaten özel günleri sevmem ben" diyerek kendinizi avutun. ( Benim favorimdir)

2. Yalnız kızlar toplanın ve dedikodu partisi vererek deşarj olun.

3. Cüneyt Arkın 'ın bir zamanlar hasılat rekoru kırmış "Dünyayı Kurtaran Adam" filminin teknik açıdan daha geliştirilmiş versiyonu olan "Kurtlar Vadisi Irak" filmine gidin. Polat Abimizle birlikte aşka meşke posta koyun. (Ağır Abiler İçin )

4. Bir arkadaşım var. Her 14 Şubat yalnızdır ve her 14 Şubat kendisine hediyeler alarak kendini oyalar. Mazoşist bir tarz olsada denemeye değer.

5. Eve kapanın gün boyu Tv izleyin. Böylece dışardaki 14 Şubat çılgınlığını görmemiş ve psikolojik durumunuzu korumuş olursunuz.

6. Çalışarak geçirin gününüzü. Böylece kafanız 14 Şubat saçmalığıyla meşgul olmaz.

7. Yok ben 14 Şubat 'ta yalnızlığı kaldıramam diyorsanız birkaç gününüz var şansınızı değerlendirin.

Benden bu kadar. Kolay gelsin. 7 fıstık gibi seçenek size.:)

Yalnızlar İçin 14 Şubat Alternatifleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 14 Şubat Sevgililer Günü Sevgilinize alternatif hediye önerileri

14 Şubat Sevgililer Günü Sevgilinize alternatif hediye önerileri

hediye kartı sözleri sevgililer günü için ucuz hediyeler en ucuz sevgililer günü hediyesi hediyeleri hediyesi Sevgilinizde yanlış bir izlenim bırakmamak için doğru hediyeyi almanız şart. Bunun için beraberliğinizin boyutu çok önemli. İşte bu tür durumlarda uygulayabileceğiniz alternatif hediye önerileri… Kuru kuru aşk kalbe zarar… Sevgilinize hediyeler almak, aşkınıza farklı bir heyecan...
  2. Beyaz'ın 14 Şubatları Yalnız Geçmiş

Beyaz'ın 14 Şubatları Yalnız Geçmiş

SEVGİLİLER GÜNÜ’NE ÖZEL BİR PROGRAM HAZIRLAYAN ÜNLÜ ŞOVMEN BU ZAMANA KADAR 14 ŞUBAT’I HEP YALNIZ GEÇİRDİĞİNİ İTİRAF ETTİ... Sevgililer günü’nü yalnız geçirmekten yakınan Beyaz, “en son yaşadığım 14 Şubat üniversite yıllarındaydı. O zamanlar 4 yıllık bir ilişkim vardı. Hatta çok iyi hatırlarım bir 14 Şubat’ta cepte para yok ve sevgilime otogardar ucuz bir yüzük almıştım”...
  3. 14 şubatta ayrı yalnız olanlar buraya...

14 şubatta ayrı yalnız olanlar buraya...

ne kadar kötü değil mi arkadaşlar eşinden sevgilinden ayrı geçirmek bu günü. ben çok kötü oluyorum bu günde. geçen sene eşim yanımdaydı bir kırmızı gül ve birde hediye almıştı. o aldığı gülü duvara ters olarak astım ve hala 1 yıl oldu olacak duruyor. benim için çok değerli.şimdi tv de reklamlar yapılır , haberlerdede çıkar hiç bakmak dinlemek istemem. zor ya ayrı olmak çok zor hele böyle bir...
  4. 14 Şubat için güzellik önerileri

14 Şubat için güzellik önerileri

Kızlar 14 Şubat'a sayılı günler kaldı...14 Şubatta belki sevgilinizle ilk kez kutlama yapacaksınız, belki geçen yılları değerlendirebileceğiniz yeni kutlamalar olacak belki de sevgiliniz yok ve o gün neler yapacağınızı şimdiden düşünmeye başladınız… Her durumda önemli kişinin siz olduğunu düşünüp kendinizi muhteşem hissedeceğiniz hazırlıklar yapmalısınız. Yalnızlardan biriyseniz; sizinle...
  5. 14 Şubat Sevgililer Günü İçin Hediye Seçenekleri

14 Şubat Sevgililer Günü İçin Hediye Seçenekleri

Sevgililer Günü Hediyeleri Sevgililer Günü için Hediyeler 14 Şubat'a az bir zaman kaldı melekler :) Eğer bu yıla bir sevgili ile girdiyseniz, şimdiden hediye sezeneklerini gözden geçirmenizde fayda var. :tik: Sevgilinize alabileceğiniz birçok hediye seçeneği var. Klasik olanlardan bahsedecek olursak bir erkeğe alınabilecek hediyeler; saat, kol düğmesi, kravat, kalem, ayakkabı, parfüm,...

Sayfayı Paylaş