gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Yalnızlığa Güldüm Bu Gece

Konu, 'Çöplük' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yalnızlığa Güldüm Bu Gece

emegıne saglık canım ablacımmmm

3. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

muckkss o bakmasını bilen kalbine canım benim..teşekkürler

4. __nazlim__

__nazlim__ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

çok güzl tesekkrler

5. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

canımsın teşekkürler bitanem

Yalnızlığa Güldüm Bu Gece konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. YaLnızLık Nedir? Belki de Budur YaLnızLık..

YaLnızLık Nedir? Belki de Budur YaLnızLık..

yalnızlık nedir Yalnızlık kımı zamn kocamn bı adada sadece kendının ayak ızlerının olması gıbıdır : yalnızlık kımı zamn ınsana utanc verır, ne yapacaını sasırır: yalnızlık kımı zamn bı pencere onunde pencere olarak konaklamaktr : yalnızlık kımı zamn dunyadan uzaklasmaktır: yalnızlık kımı zamn 4duvar arasında tıkılmaktır : yalnızlık...
  2. Yalnızlığın Bu Türlüsü

Yalnızlığın Bu Türlüsü

Yalnızlığın Bu Türlüsü Yalnızlığın bu türlüsünü hiç yaşamadım ben. Oysa bu yalnızlığın ilacının sen oldugunu biliyorum. Elimi uzatsam tutacağını, kaygılarla dolu saatlerin bir anda yok olacağını biliyorum. Sandığın kadar güçlü değilmişim demek ki! Konuşmak istiyorum. `Seni hiç sevmemiştim, sana değer vermemiştim` demek istiyorum. Ama çıkmıyor bu sözcükler ağzımdan. Tıkanıp kalıyor boğazımda....
  3. Yüksek Dozda Yalnızlık Aldım Bu Gece ...

Yüksek Dozda Yalnızlık Aldım Bu Gece ...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş