gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

YalnizliĞini Özleyen Kadin..

Konu, 'Kadınca' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Aranızda eşinden çok ayrı zaman geçiren vardır mutlaka..yalnız degilim biliyorum..eşimin işinden dolayı biz çok ayrı kaldık..ama bazen yalnızlığımı özlüyorum..özellikle son 1 aydır yalnızlığımı özlüyorum..yolunda gitmeyen bişeyler yok aslında ama birbirimize karşı eski ilgimiz kalmadı gibi geliyor bana..herşey monotonlaştı sanki..kış günü yapacak birşey yok belikide ondan..oğlumuz hasta olacak diye dışarı çıkamıyoruz ben çok bunaldım..gidiyoruz bi yerlere ama hep kapalı yerler..alışveriş merkezleri yada arkadaşlara ew oturmasına yani.çok ama çok sıkıldım belkide ondan saçmalıyorum.bazen diyorum ki..keşke yine eşim bir yerlere gitsede yine yalnızlığımla kalsam diye..belki bira ayrı kalmak yine bizi eskisi gibi yapacak gibime geliyor..size saçma gelecek ama ben yalnızlığımı özledim..

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: YalnizliĞini Özleyen Kadin..
    Bazen böyle oluyor canım, üzme kendini, zaman zaman insan kendisiyle yalnız kalmak istiyor, bir başına olduğunu hissetmek, yalnızlıktan huzur almak istiyor.

Bunaldıkça sağlıklı, sıhhatli olduklarını, yanında olduklarını, seninle olduklarını düşünerek bu düşünceleri uzaklaştırabilirsin belki kafandan.

Kış vakti, yapacak çok fazla şey yok sıkılmışsındır canım. Ben de dayanamadım evde karda kıyamette annemlere çıktım geldim.

Saçma falan gelmiyor ya söylediklerin, bence gayet normal.

3. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

benimde küçük bebeğim var çıkamıyorun dışarı bunalıyorum yanlızlıktan bi yerede gidince evimde olmak istiyom ne oluyo bende anlamıyom bence biz insanlar ne istediğimizi bilmiyoz

4. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

çok hemde çok kötüyüm..devamlı ağlamaklıyım..kendimi iyi hissetmiyorum hiç.yemek bile yiyemiyorum..sabah kahvaltıda sadece çay içtim o kadar..yalnız kalmak istiyorum sadece ama nasıl olacaksa..kimsenin bana dokunmasını istemiyorum.....

5. kırçiçeği

kırçiçeği Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    iki sene önce bunalıma girdim.hayatımda hiç kimseyi istemedim.değil kocam annemi bile sadece uyumak istiyordum.ancak ozaman yalnız kalıyor kendince hayaller kuruyordum.bunu elişi yaparak atlattım.şimdi böyle bir durum olduğunu hissettiğimde hemen hareketli müzik çalıp oynayarak deşarj oluyorum.yalnızlığı seviyorum ya....

6. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

kır çiçeği zor günler geçirmişsin..ama sorunsuz sıyrıldığına sevindim..ben bunalımdan ziyade az sıkıldım belkide ondan böyleyim..şuan iyiyim ama çok şükür..

7. TaMaRa

TaMaRa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Binlerce kahkahaya karışıyorsa gözyaşların
    Son çiviyi çakıyorsan yorgun sabrına
    Daha kirpiklerinde can veriyorsa hayallerin
    Ve dilinin ucundaysa en çılgın küfürler
    O zaman Yalnızlık güzeldir…

Son düzenleme: 5 Şubat 2008
  8. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

tamara döktürmüş yine canım arkadaşım.şuan iyiyim saol canım...

9. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Sigaramın dumanına sarsam saklasam seni
    Gitme gitme gittiğin yollardan dönülmez geri
    Gitme gitme el olursun sevgilim incitir beni
    Yokluğun ah yol yol olsa uzasa unutmam seni
    Gitme gitme el olursun sevgilim incitir beni
    Akşam vakti sardı yine hüzünler
    Kalbim yangın yeri gel kurtar beni senden
    Akşam vakti dolaştım sokaklarda
    Yırtık bir afiş seni gördüm duvarda
    Sigaramın dumanına sarsam saklasam seni
    Yokluğun ah yol yol olsa uzasa unutmam seni
    Gitme gitme el olursun sevgilim incitir beni..

yalnızlığımı özlemiştim ..şuan koçiş yok.ama annemler var..yalnızlığımı gerçekten çok özledim..

YalnizliĞini Özleyen Kadin.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalnizlik.

Yalnizlik.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Yalnizlik...

Yalnizlik...

Bavulları hep toplu durmalı insanın... Bir gün telefonların hiç çalmayabileceği hesaplanmalı... Tül perde arkasından misafir yolu gözlemekten vazgeçmeli... İhanetlere, terkedilmelere, bir başına bırakılmalara hazırlıklı olmalı... Yalnızlığa alışmalı... * * * Çünkü "omuz omuza" günlerin vakti geçti. Dayanışma... günümüz borsasının değer kaybeden hisse senetlerinden biri artık......
  3. eskiyi özleyen var mı?

eskiyi özleyen var mı?

Cep telefonu yoktu,bilgisayar yoktu,internet yoktu.Günümüz insanları iletişim araçaları artmasına rağmen daha bir yalnız.Kalabalıkların içinde yalnızlıklar yaşanıyor... Suçu zamana yüklemek daha kolay gelir bize:Çünkü değişen zamandır.Hiçbişey eski tadında değildir ve bunun tek sorumlusu yine zamandır... Zor gelir bize kabul etmek! Yalnızlık uçurumlarına yuvarlanırken elele yuvarlanırız...

Sayfayı Paylaş