gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Yalnızlık mesajları güzel sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Yalnızlığı anlatan mesajlar ve güzel sözler arkadaşlarım. Bazende yalnızlığın aslında insanı tribe koyduğunu ispat eden faceden arakladığım bir tane söz var ona bittim :) Dam başı ve saksağanı çağrıştırıyor :lau::hmm::hmm: [​IMG]
    ALL SANA YANLIZLIGIN TRİBİ :)
    dayim seni sordu
    hangi demet
    kadir inanir :)

Platonik sevmek zordur. Her hareketi üstünüze alınmak istersiniz ama onlar başkasına aittir, kalbi de dahil. ..

Zaman mı? değil zaman/

akan zaman değil mesafelerdir:

Biz yeni bir hayatın acemileriyiz/

Bütün bildiklerimiz yeniden biçimleniyor/

Şiirimiz aşkımız yeniden/

Son kötü günleri yaşıyoruz belki/

İlk güzel günleri de yaşarız belki/

kekre bir şey var bu havada/

Geçmişle gelecek arasında/

Acıyla sevinç arasında/

öfkeyle bağış arasında/

(...) Biz kırıldık daha da kırılırız.

Kimse dokunamaz bizim

suçsuzluğumuza...”

(Cemal Süreya)

Bunca zamandır neredeydin..? ne görüyordun..? kalabalıklar arsında yalnız kalmam ben dediğin günleri unuttun mu? Ruhunda duyguların kalabalıklaştıkça ;aslında sen yalnızdın,tüm kararsızlıklarınla ve saplanıp kaldığın geçmişinle..şimdi kendine bakıyorsun ama farklı bir zaman diliminde yaşarken..oysa hiç sadık kalmadın acılarına... yüreğindeki sancıların seni artık affedecek ama kabullenmelisin tüm hayatın içinde sadece bir damla olduğunu...yoksa yanaklarını yalnızlığa terk ediceksin,ağlamayan gözlerinle..yoksa dilinden dökülen her kırık kelime, dağınık cümlelerle aklını terkedecek..
    Artık dur ve dinlen;Yalnızlığından armağan edilmiş sözlerini dinle..dillendir.. Yalnızlığın seni hiç terketmedi şimdi sen ; Yalnızlığına ihanet mi edeceksin.....?

Zaman Akıp Gidicek Sana Olan Nefretim Asla Bitmeyecek Sözlerim Uçup Gidicek, Ama Yalnızlığım Hiç Bitmeyecek..

Sakın Birdaha Anma Adımı! Bırak beni kendimle Bırak beni yalnızlığıma, Seni Severek Ağlayacağıma Yalnızlığıma Sarılır Ağlarım En Azından Kalbimin Atması için Bir Sebep Olur.

yarimyamalak ask kirintilariyla yasamaktansa,adam gibi yalniz kalmayi tercih ederim

umutlarla kaplanmış bir kitap halindesin benim hayalimde sevmeyi bilmeyen aşkı tatmayan yıkık harabe gibisin benim kalbimde

♥ Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

birdaha arama beni sorma unutuldun çünkü

Yalnızlık mesajları güzel sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. etkileyici güzel sözler ve mesajlar

etkileyici güzel sözler ve mesajlar

etkileyici güzel sözler etkileyici güzel mesajlar "Etkileyici ve oldfukça güze sözler arıyorum" diyen tüm misafirlerimiz için ve sözleriyle etkilemek isteyen tüm melek'lerimiz için, bu yazımızda en güzel ve en etkileyici söz ve mesajları paylaşıyoruz arkadaşlar. Sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir? Çünkü sen benim için daima...
  2. En güzel zehir sözler mesajlar

En güzel zehir sözler mesajlar

Zehir Mesajlar Kısa Zehir Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda misafirlerimizden birinin ricası üzerine sizlerlede kısa ve güzel zehir sözleri - zehir mesajları paylaşmak istedik. Zehir Sözler *Çürüdü kalbim sayende atmaz oldu hissedemiyorum bedenimde zehirledin yalan sevginle şimdi ağlıyorum seni düşündükçe. *Zehirli bir yıLan gibisin yaklaşma bana uzak dur sevgimden, ben...
  3. Hollandaca Güzel Sözler Mesajlar

Hollandaca Güzel Sözler Mesajlar

Hollandaca Güzel Sözler Hollandaca Güzel Mesajlar, Sevgili melekler, bu yazımızda Hollandaca güzel söler, mesajlardan bazılarını anlamlarıyla sizlerle paylaşıyoruz melekler :) - Ik wist niet wat liefde betekende, maar toen ik jou zag voelt ik het meteen. Sevginin ne anlama geldigini bilmiyordum ama seni gorunce hemen hissettim. - De wereld is mooier met jou! Dünya seninle güzel. -...
  4. Fransızca Güzel Sözler Mesajlar

Fransızca Güzel Sözler Mesajlar

Fransızca Güzel Mesajlar Kısa Fransızca Güzel Sözler Sevgili melekler, bu yazımızda Fransızca güzel sözler ve mesajlardan derlediğimiz bir listeyi anlamlarıyla birlikte sizlerle paylaşıyoruz :) Je t’aime non seulement pour ce que tu es mais pour ce que je suis quand nous sommes ensemble. Seni seviyorum sadece senin sen oldugun için değil,benim seninleyken ne olduğum için Aimer et être...
  5. Ramazan Mesajları Güzel Sözler istiyorum

Ramazan Mesajları Güzel Sözler istiyorum

Merhaba arkadaşlar ben sizlerden mümkünse bir zahmet Ramazan Mesajları Güzel Sözler yazmanızı rica ediyorum. Oruç ayında sevdiklerimize gönderebileceğiniz Ramazan Mesajları Güzel Sözler olursa sevinirim.

Sayfayı Paylaş