gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Yalnızlık - Özgün

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

özgün mühür akor
    Dm Gm Dm
    Sen öğrettin birçok şeyi
    Gm D Gm
    En kötüsü kenarda kalmak
    Bb A
    Düşünmemek hiçbir şeyi
    Gm Bb A
    Sensizken içten içe yanmak

Dm Gm Dm
    Canım olsa vermez miydim
    Gm D Gm
    Sermez miydim yollarına
    Bb A
    En sevdiğindir bilirim ezip geçmek
    Gm Bb Dm
    Hadi kır kalbimi defalarca

Gm Bb A Dm
    Hadi vur son şansın çarpıyorken kalbim tek başına

Gm Bb
    Yalnızlık dört yanımı sarmış olsa da
    A Dm
    Sensizlik yollarımı tutmuş olsa da
    Gm Bb
    Zamansız bir depreme tutuldu kalbim
    A Dm
    Tutulsun sensiz ölmek zamanı şimdi

Gm Bb
    Ah yangın kor ateşler beni sarsa da
    A Dm
    Sensizlik yollarıma yağmış olsa da
    Gm Bb
    Zamansız bir ölüme seyirci kaldın
    A Dm
    Alkışla sensiz ölmek zamanı şimdi

Gm Bb
    Bir şeyler ilk aşkımı hatıratsa da
    A Dm
    Son aşkım sendin asla anlamasan da
    Gm Bb
    Zamansız bu ölüme sebep sen oldun
    A Dm
    Kabullen yok olmama bir tebessümle

Gm-Bb-A-dm
    Ah yangın oooff

Gm Bb
    Zamansız bir ölüme seyirci kaldın
    A Dm
    Alkışla sensiz ölmek zamanı şimdi

Yalnızlık - Özgün konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yalnızlık...

yalnızlık...

Bavullari hep toplu durmali insanin... Bir gün telefonlarin hiç çalmayabilecegi hesaplanmali... Tül perde arkasindan misafir yolu gözlemekten vazgeçmeli... Ihanetlere, terkedilmelere, bir basina birakilmalara hazirlikli olmali... Yalnizliga alismali... Çünkü “omuz omuza” günlerin vakti geçti. Dayanisma, günümüzün borsasinin deger kaybeden hisse senetlerinden biri artik... Bireyin kesif çagi,...
  2. *yalnızlık*

*yalnızlık*

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Yalnızlıklar

Yalnızlıklar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. yalnızlık....

yalnızlık....

Gün yine yokluğunu giydi üzerine… Her zaman olduğu gibi bugünde sensizim. Sensizliğin o soğuk duvarı ile karşı karşıyayım. Sonbahar mevsiminde olalım veya yaz mevsiminde olalım benim için sen yoksan, ben halen soğuk günleri yaşıyorum, yanımda olsaydın eğer mevsim yaz olmuş ya da kış olmuş fark etmezdi benim için, içimi ısıtan sen olduktan sonra isterse bedenim soğuktan tir tir titresin...
  5. Yalnızlık

Yalnızlık

Yalnızlık kulağa ürkütücü geliyor olabilir fakat bazen bir seçim de olabilir. Kimi zaman ise bir sonuçtur. Bazı şeyleri ihmal ettiğimizde kapımızı çalar. Ya da bir şeyleri 'temize çekmek' için ihtiyacımız olan şeydir. Ne dersiniz; ne zaman bir seçim, ne zaman bir sonuçtur yalnızlık melekler?

Sayfayı Paylaş