gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yalnızlık Sözleri 2012

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

2012 Yanlızlık Sözleri En güzel Yanlızlık Sözleri 2012 2012 yalnızlık sözleri kısa mesajları Sizlere daha doğrusu ben gib iyanlızl olan meleklere yanlızlık sözleri vermek istiyorum. Erkeğim kayıtta olamıyorum sitenize barime böyle paylaşımda bulunayım. İşte karşınızda Yalnızlık Sözleri ve mesajları

♥ Issız bası bos deryada gezıyorum. Yalnızlıgın adını senın adının yanına yazıyorum, yazıyorum durmaksızın, haykırıyorum dunyaya bıcaresızlıgımı!

♥ Gece yorulmus oturur basucumda, yalnızlıksa uyuya kalmıs yatagımda, goz yaslarım bır arkadastan odunc, aglayıp gerıverecegım…

♥ Anlatsam derdımı kımse anlamaz, perısan halıme golgem acımaz, olsemde ardımdan bır kul aglamaz, bır dost arıyorum bulamıyorum!

♥ Gecenın karanlıgı odama vuruyor, yasadıkca yalnızlıgımı hıssedıyorum, oyle acı verıyorkı bana, acımı kadehlerle paylasıyorum. Yanlızlık Sözleri 2012

♥ Dayanmak zor yalnızlıgına aksamların, unutmak mumkun degıl senı bır sarkı gıbı agır agır ilerleyen bu zaman ıcınde, her an bır sarhosluktur sensızlıgın verdıgı.

♥ Şu anda hıcbırsey mumkun degıl. Su anda herseyden ayrı, herseyden uzak ve herseyden mahrumum ben. Su anda sadece yalnızlık ve kahır.

♥ Bır avuctu aradıgım, yuregımı koyacagım, bır cıft gozdu, gozumden sakınacagım bakmaya kıyamayacagım. Ne saırleın mısralarında ne de da vıncının monalısasında.

♥ Yuruyorum yıne sokaklarda, yagmur yagıyor saclarıma, suzulup karısıyor gözyaşlarıma, dayanamıyorum yokluguna, gel gotur benı uzaklara.

♥ Aklımdaydın gun geceye devrıldıgınde, gece uzundu, yagmurluydu, hava soguk sen uzaktın! Oysa bır sen vardın ıcımı ısıtacak.

♥ Gonul ısterdıkı cagrılarımıza cagrı atılsın. Gonul ısterdıkı sevdıgımız arasın! Herneyse gonul bunada alısırsın!

♥ Kendımıze uzak bır ruzgarız bız, uzerıne kus konmayan agaclar gıbı durdugumuz yerde olur gıderız. Bır baska alemde kendımız olmadan eserız.

♥ Bır cıcegın acmak ıcın sebepler buldugu gıbı, yasama daır sebepler bulmak ıcın yasıyorum. Eger bır gun gelırde yasamak ıcın bır sebep bulamazsam olmek ıcın bır sebep bulmusum demektır.

♥ Ellerımı her uzatısımda boslukta kalıyor, her gun kurdugum dusler hep bosa cıkıyor, ne oldugunu bılmıyorum ama, bırılerı duslerımde hıckırarak aglıyor.

♥ Yoklugun sırtıma saplandı bır bıcak gıbı akıtır tasa, topraga kanımı dunya senınle aydınlık ve guzeldı sımdı bın gunes dogsa goturmez karanlıgımı.

♥ Bır yerlere varmadan, nasıl boyle hıc durmadan akıp gıdıyor gunler. Yasam dıye verdıgın bumu soyle. O mu sırtıma sapladıgın hancer!

♥ Yalnızlıgın boylesı hayal etmek bıle mumkun degıl, ama gercek, hayalın otesınde. Bır su damlası yalnız bır okyanusun ıcınde, oysa bınlerce damlayla ıc ıce! Kaynak:forumdas.net

Yalnızlık Sözleri 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalnızlık sözleri

Yalnızlık sözleri

yalnızlık sözleri yalnızlık sözleri facebook facebook küçük iskender küçük iskender Yalnızlığım kendime Güzelim Senin Aşkınla Hitap Düşmüş Bedenim, Geleceğe Umutsuz Bakıyor güLüm.. geceleri Başlar Sözlerim Sabaha Kadar Yalnızlığım Beni Derinden yaralar Sitemim Sana Değil Sevgilim Sitemim Hayata! Yaşamak Buysa Yaşıyoruz Hepimiz Bir gun Yalnız Kalıcağız Bu Yüzden Yalnız Kalana Kadar Seninle...
  2. etkileyici yalnızlık sözleri

etkileyici yalnızlık sözleri

Yalnızım dostlarım yalnız ve bu yalnızlığımı anlatacak etkileyici ve süper güzel sözler arıyorum. bir türlü düşemedim dengime bir türlü bulamadım aradığım aşkı ve işte sonucu... Yalnızlık koskoca bir yalnızlık... Benim gibi yalnız olan kişiler için msn ye yada iletime yazdığımda etkileyecek düşündürecek sözler istiyorum.
  3. Yalnızlık sözleri facebook 2012

Yalnızlık sözleri facebook 2012

Yalnızlık sözleri face 2012 facebook yalnızlık sözleri Yalnızlık bazen insanı tribe sokar arkadaşlarım. Facede dolaşırken bir söz gördüm hem çok şaşırdım hemde inanılmaz güldüm :D:D Bahçelerde maydanoz tarzında bir sözdü çok güzeldi. Onu ve diğerlerini şimdi sizlerle paylaşmak istiyorum. Tüm sözleride tek tek ellerimle toparladım vallahi tam karma oldu :D:D Yalnızlık sözleri facebook 2012...
  4. Yalnızlık mesajları güzel sözler

Yalnızlık mesajları güzel sözler

Yalnızlığı anlatan mesajlar ve güzel sözler arkadaşlarım. Bazende yalnızlığın aslında insanı tribe koyduğunu ispat eden faceden arakladığım bir tane söz var ona bittim :) Dam başı ve saksağanı çağrıştırıyor :lau::hmm::hmm: ALL SANA YANLIZLIGIN TRİBİ :) dayim seni sordu hangi demet kadir inanir (: Platonik sevmek zordur. Her hareketi üstünüze alınmak istersiniz ama onlar başkasına aittir,...
  5. 2013 Facebook Yalnızlık Sözleri

2013 Facebook Yalnızlık Sözleri

Bu yazı 2013 facebook yalnızlık sözlerine yer vermektedir. Yalnızlık paylaşılmaz paylaşılsa yalnızlık olmaz demiş ünlü şair Özdemir Asaf... Bazen her insan yalnız kalmayı tercih eder ve ihtiyaç duyar ama bu bir süre sonra insana acı gelmeye başlar. Kimse yalnız kalmasın diyerek sizlere facebook ta en beğenilen yalnızlık sözlerini paylaşıyorum. Sonsuzluğum beni tanımadı yanlızlığım...

Sayfayı Paylaş