gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yalnızlık sözleri facebook 2012

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Yalnızlık sözleri face 2012 facebook yalnızlık sözleri Yalnızlık bazen insanı tribe sokar arkadaşlarım. Facede dolaşırken bir söz gördüm hem çok şaşırdım hemde inanılmaz güldüm :D:D Bahçelerde maydanoz tarzında bir sözdü çok güzeldi. Onu ve diğerlerini şimdi sizlerle paylaşmak istiyorum. Tüm sözleride tek tek ellerimle toparladım vallahi tam karma oldu :D:D

Yalnızlık sözleri facebook 2012

Tavuklar çiçek açmış
    Ellerinde poğaça
    Madem yüzme bilmiyordun
    Niye çıktın ağaca :) :D:D:D:D

ALL SANA YANLIZLIGIN TRİBİ :)

dayim seni sordu
    hangi demet
    kadir inanir :)

Platonik sevmek zordur. Her hareketi üstünüze alınmak istersiniz ama onlar başkasına aittir, kalbi de dahil. ..

Zaman mı? değil zaman/

akan zaman değil mesafelerdir:

Biz yeni bir hayatın acemileriyiz/

Bütün bildiklerimiz yeniden biçimleniyor/

Şiirimiz aşkımız yeniden/

Son kötü günleri yaşıyoruz belki/

İlk güzel günleri de yaşarız belki/

kekre bir şey var bu havada/

Geçmişle gelecek arasında/

Acıyla sevinç arasında/

öfkeyle bağış arasında/

(...) Biz kırıldık daha da kırılırız.

Kimse dokunamaz bizim

suçsuzluğumuza...”

(Cemal Süreya)

Bunca zamandır neredeydin..? ne görüyordun..? kalabalıklar arsında yalnız kalmam ben dediğin günleri unuttun mu? Ruhunda duyguların kalabalıklaştıkça ;aslında sen yalnızdın,tüm kararsızlıklarınla ve saplanıp kaldığın geçmişinle..şimdi kendine bakıyorsun ama farklı bir zaman diliminde yaşarken..oysa hiç sadık kalmadın acılarına... yüreğindeki sancıların seni artık affedecek ama kabullenmelisin tüm hayatın içinde sadece bir damla olduğunu...yoksa yanaklarını yalnızlığa terk ediceksin,ağlamayan gözlerinle..yoksa dilinden dökülen her kırık kelime, dağınık cümlelerle aklını terkedecek..
    Artık dur ve dinlen;Yalnızlığından armağan edilmiş sözlerini dinle..dillendir.. Yalnızlığın seni hiç terketmedi şimdi sen ; Yalnızlığına ihanet mi edeceksin.....?

Zaman Akıp Gidicek Sana Olan Nefretim Asla Bitmeyecek Sözlerim Uçup Gidicek, Ama Yalnızlığım Hiç Bitmeyecek..

Sakın Birdaha Anma Adımı! Bırak beni kendimle Bırak beni yalnızlığıma, Seni Severek Ağlayacağıma Yalnızlığıma Sarılır Ağlarım En Azından Kalbimin Atması için Bir Sebep Olur.

yarimyamalak ask kirintilariyla yasamaktansa,adam gibi yalniz kalmayi tercih ederim

umutlarla kaplanmış bir kitap halindesin benim hayalimde sevmeyi bilmeyen aşkı tatmayan yıkık harabe gibisin benim kalbimde

♥ Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unutturmaya yetecek bırakıp gitsende unuturum sanma zaman alışmayı öğretir unutmayı asla.

Yalnızlık sözleri facebook 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalnızlık Sözleri 2012

Yalnızlık Sözleri 2012

2012 Yanlızlık Sözleri En güzel Yanlızlık Sözleri 2012 2012 yalnızlık sözleri kısa mesajları Sizlere daha doğrusu ben gib iyanlızl olan meleklere yanlızlık sözleri vermek istiyorum. Erkeğim kayıtta olamıyorum sitenize barime böyle paylaşımda bulunayım. İşte karşınızda Yalnızlık Sözleri ve mesajları ♥ Issız bası bos deryada gezıyorum. Yalnızlıgın adını senın adının yanına yazıyorum,...
  2. Üzüntülü Facebook sözleri 2012

Üzüntülü Facebook sözleri 2012

Facebookta facede, gönül rahatlığı ile ( sanki güvenilirde :D:D ) paylaşabileceğiniz. Süper üzüntülü sözler burada meleklerim. Alın kullanın :D:D Ha bu arada hiç birinizin üzüntülü olmasını istemiyorumda hani olur ya belkide üzüntülü olduğunuz bir gündür ve bunu nasıl ifade edeceğinizi bilmezsiniz msn yada face iletilerinizde alın ben yerinize yaptım :D:D :dede: Üzüntü Sözleri, Üzüntülü...
  3. 2012 Facebook Sözleri

2012 Facebook Sözleri

2012 Facebook Sözleri yazın eskidi artık piyasadaki face sözleri
  4. 2012 Facebook İçin Sözler

2012 Facebook İçin Sözler

2012 Facebook Sözleri Facebook Sözleri 2012 Face sayfasında arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz facebook sözlerinden bazılarını sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Hiç bir zaman adam gibisi beni bulmadı. Bu yüzden geriye baktığımda özlediğim tek 1 adam bile olmadı.. Aşkta kaybeder kumarda kazanırım . O parayla da senin aşkını satın alırım.. Eğer beni daha fazla üzmek istemiyorsan...
  5. 2013 Facebook Yalnızlık Sözleri

2013 Facebook Yalnızlık Sözleri

Bu yazı 2013 facebook yalnızlık sözlerine yer vermektedir. Yalnızlık paylaşılmaz paylaşılsa yalnızlık olmaz demiş ünlü şair Özdemir Asaf... Bazen her insan yalnız kalmayı tercih eder ve ihtiyaç duyar ama bu bir süre sonra insana acı gelmeye başlar. Kimse yalnız kalmasın diyerek sizlere facebook ta en beğenilen yalnızlık sözlerini paylaşıyorum. Sonsuzluğum beni tanımadı yanlızlığım...

Sayfayı Paylaş