gebe
  1. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0

Yalnızlık ve sensizlik

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında juju tarafından paylaşıldı.

Dünyada bir çok yazar, aşkı tarife çalışırlar. Binlerce ozan dörtlüklerde bunu anlatmaya calışmış anladımki aşkın ve sevmenin tarifi yok...... Onu yaşamak lazımmış ne mutlu bana bunu en güzeli ile seninle yaşıyorum. Şayet bu rüya ise ikimizin gördügü güzel bi rüya, hic uyanmak istemiyorum ya sen.......... Çogu zaman sormuşumdur kendime bu koca yaşlı dünya nasıl dönüyo ve kusursuz dönüşünü nasıl tamamlıyo. Artık gercegi anladım evrendeki herşey sevgi üzerine kurulu ve sevgi duası yaşamın tek kaynagı şimdi o duayı seninle öğrendim ve hergün okuyorum . En güzel şeyin ne oldugunu daha iyi anlıyorum seni sevmek ve seninle yaşamak . Ama şimdi sen yoksun yalnızlık alabildigine büyüdü içimde yoklugun her dakika bir mevsim degiştiriyo bende ,mutsuzum demiyorum,mutlulugumu sensizligin ve korkunc yalnızlıgın verdigi garib bir mutluluk işte Seni sevmekten bahsettim binlerce defa seni hayal kırıklıgına ugarttım yalnız bıraktıgım için sevdigim.............ne çareki seni hayal etmek için gözlerimi kapayıp seni düşünmek istiyorum BENİ ANLA .....................

2. sevgi10

sevgi10 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    18
Yalnızlık ve sensizlik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalanlarımız Ve Yalnızlıklarımız

Yalanlarımız Ve Yalnızlıklarımız

İçimiz zayıflıklarla dolu olsa da hep güçlüyü oynarız. İtiraflarımız, özellikle de kendi kendimize olan itiraflarımız en büyük zayıflıklarımızmış gibi gelir. Duygularımızı dışa vurmak için yanıp tutuşsak ta ona "Seni seviyorum" dememek için bin dereden su getirir, kendi kendimize "Onu seviyorum" dememek için içimizden binlerce yalan söyleriz. Gerçek duygularımızı ifade...
  2. Ve Artık Kabulleniyorum Sensizliği

Ve Artık Kabulleniyorum Sensizliği

Seninle beraberiz gibi hala hala beraber ıslanıyormuşuz gibi.. Yanlız bir ağaç gibiyim uçurumun kenarında.. Kökünden budanmış bir ağaç gibi hiç bir şeyi kalmamış yok olmuş bir ağaç Gönlümdeki, son dalda kırılmadan gel... Terketme beni yanlızlığa... Son yaprak düşmeden Bir gün bir yaprak düşerse yada rüzgarın uğultusu duyarsan bilki o benim Ve sana geldim.....
  3. Ödediğim bedel sensizlik, yalnızlık, aşksızlık.

Ödediğim bedel sensizlik, yalnızlık, aşksızlık.

Gün yine yokluğunu giydi üzerine… Her zaman olduğu gibi bugünde sensizim. Sensizliğin o soğuk duvarı ile karşı karşıyayım. Sonbahar mevsiminde olalım veya yaz mevsiminde olalım benim için sen yoksan, ben halen soğuk günleri yaşıyorum, yanımda olsaydın eğer mevsim yaz olmuş ya da kış olmuş fark etmezdi benim için, içimi ısıtan sen olduktan sonra isterse bedenim soğuktan tir tir titresin...

Sayfayı Paylaş