Yalnızlık ve sensizlik

juju

Yeni Üye
Üye
Yalnızlık ve sensizlik
Dünyada bir çok yazar, aşkı tarife çalışırlar. Binlerce ozan dörtlüklerde bunu anlatmaya calışmış anladımki aşkın ve sevmenin tarifi yok...... Onu yaşamak lazımmış ne mutlu bana bunu en güzeli ile seninle yaşıyorum. Şayet bu rüya ise ikimizin gördügü güzel bi rüya, hic uyanmak istemiyorum ya sen.......... Çogu zaman sormuşumdur kendime bu koca yaşlı dünya nasıl dönüyo ve kusursuz dönüşünü nasıl tamamlıyo. Artık gercegi anladım evrendeki herşey sevgi üzerine kurulu ve sevgi duası yaşamın tek kaynagı şimdi o duayı seninle öğrendim ve hergün okuyorum . En güzel şeyin ne oldugunu daha iyi anlıyorum seni sevmek ve seninle yaşamak . Ama şimdi sen yoksun yalnızlık alabildigine büyüdü içimde yoklugun her dakika bir mevsim degiştiriyo bende ,mutsuzum demiyorum,mutlulugumu sensizligin ve korkunc yalnızlıgın verdigi garib bir mutluluk işte Seni sevmekten bahsettim binlerce defa seni hayal kırıklıgına ugarttım yalnız bıraktıgım için sevdigim.............ne çareki seni hayal etmek için gözlerimi kapayıp seni düşünmek istiyorum BENİ ANLA .....................

Geri