gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

*yalnızlık*

Konu, 'Çöplük' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
*yalnızlık* konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yalnızlıkla ilgili özdeyiş atasözü

yalnızlıkla ilgili özdeyiş atasözü

selam ben yalnızla ilgili ünlü dşünürlerin söylediği sözler ve atasözleri arıyorum yardımcı olurmusunuz
  2. 2013 Facebook Yalnızlık Sözleri

2013 Facebook Yalnızlık Sözleri

Bu yazı 2013 facebook yalnızlık sözlerine yer vermektedir. Yalnızlık paylaşılmaz paylaşılsa yalnızlık olmaz demiş ünlü şair Özdemir Asaf... Bazen her insan yalnız kalmayı tercih eder ve ihtiyaç duyar ama bu bir süre sonra insana acı gelmeye başlar. Kimse yalnız kalmasın diyerek sizlere facebook ta en beğenilen yalnızlık sözlerini paylaşıyorum. Sonsuzluğum beni tanımadı yanlızlığım...
  3. Gripin'den Bugün Yalnızlığımın Doğumgünü şarkısının sözlerini arıyorum

Gripin'den Bugün Yalnızlığımın Doğumgünü şarkısının sözlerini arıyorum

Gripin grubu hoşuma gitmeye başladı. Özellikle bugün yalnızlığımın doğumgünü şarkısı. Bana bu şarkının tam olarak sözlerini yazabilir misiniz acaba rica etsem ?
  4. Yalnızlık

Yalnızlık

Yalnızlık kulağa ürkütücü geliyor olabilir fakat bazen bir seçim de olabilir. Kimi zaman ise bir sonuçtur. Bazı şeyleri ihmal ettiğimizde kapımızı çalar. Ya da bir şeyleri 'temize çekmek' için ihtiyacımız olan şeydir. Ne dersiniz; ne zaman bir seçim, ne zaman bir sonuçtur yalnızlık melekler?
  5. 2014 Yalnızlık Avatar Resimleri

2014 Yalnızlık Avatar Resimleri

2014 yalnızlık resimleri, yalnızlık avatarları, yalnızlık avatar resimleri Yalnızlık Allah'a mahsustur... Dileriz kimse yalnız kalmasın ve yalnızlık yüzünden acı çekmesin..Ama hayatın da bazı gerçekleri var değilmi?Bazen herkes gibi bizde kendimizi yalnız ve hüzünlü hissedebiliriz. İşte bu tür durumlar da ruh halinizi yansıtan resimleri sizler için paylaşıyoruz.

Sayfayı Paylaş