gebe
  1. ESİNKADİR

ESİNKADİR Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    146
    Ödül Puanları:
    43

Yalnızlık

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında ESİNKADİR tarafından paylaşıldı.

[h=5]Yalnızlık kulağa ürkütücü geliyor olabilir fakat bazen bir seçim de olabilir. Kimi zaman ise bir sonuçtur. Bazı şeyleri ihmal ettiğimizde kapımızı çalar. Ya da bir şeyleri 'temize çekmek' için ihtiyacımız olan şeydir. Ne dersiniz; ne zaman bir seçim, ne zaman bir sonuçtur yalnızlık melekler?[/h]

2. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

esın ben aynlız kaldıgımda anlakı o ara esımle kusumdur yada canım cok sıkkındır yada alısverısım gelmıştır :D:D
    ben yanlızlıgı bır sonuc olarak bulmam kenmı ıcıme dogru cekemıyorum susup odasm cekılemıyorum muhakkak bırırsını bulurum konusacak paylasacak guvendıgım bırı bakarım hıc bırırısnnıde bulmadımmı oglumuda alıp annemlere gıderım kafa dınlkemeye bu esınım :D:D

peki ya sen ne yaparsın

ESİNKADİR bunu beğendi.
  3. ESİNKADİR

ESİNKADİR Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    146
    Ödül Puanları:
    43
    haklısın mavim, yalnızlığı pek sevmem arada ihtiyaç duyarsam; eve kapanırım ya da eşime sarılır kalırım öylece balım benim ve bence kafa dinlemek sakinleşmek, bişeylerden kaçmak için seçim, birilerini kırdıysak sonuçtur

- - - Updated - - -

yazım neden bozulduki yahu

4. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

5. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

boyle durumlarda en guzelı sıla dınlemek :D:D

ESİNKADİR bunu beğendi.
  6. ESİNKADİR

ESİNKADİR Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    146
    Ödül Puanları:
    43
  7. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    Yalnızlığı genelde seçeriz kötü bişey olduğunda kelimelerin son bulduğu zamanlarda,kendimizi dinlemek isteriz kendi tercihimizdir.Ama seçim değil sonuçta ise bu durum tam tersidir.Yalnızlık Allaha mahsus demek istiyorum ama hayatımız boyunca yalnız kalmaya mahkum olmak hiçte içaçıcı değil insanız sonuçta bir sese bir söze çevremize ailemıze sevdiklerimize ihtiyaç duyarız onlarsız olmaz yanı kendı seçımmiz olduğunda belirli bir süreç sonrasında yalnızlığımızı sona erdirebiliriz ama sonuç olduğunda bu çekilmez........

Yalnızlık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yalnızlık...

yalnızlık...

Bavullari hep toplu durmali insanin... Bir gün telefonlarin hiç çalmayabilecegi hesaplanmali... Tül perde arkasindan misafir yolu gözlemekten vazgeçmeli... Ihanetlere, terkedilmelere, bir basina birakilmalara hazirlikli olmali... Yalnizliga alismali... Çünkü “omuz omuza” günlerin vakti geçti. Dayanisma, günümüzün borsasinin deger kaybeden hisse senetlerinden biri artik... Bireyin kesif çagi,...
  2. *yalnızlık*

*yalnızlık*

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. yalnızlık:(

yalnızlık:(

KOSKOCA BİR YALNIZLIK GERİYE KALAN... hayat sensin.. sen hayatın neresindesin...???
  4. Yalnızlıklar

Yalnızlıklar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. yalnızlık....

yalnızlık....

Gün yine yokluğunu giydi üzerine… Her zaman olduğu gibi bugünde sensizim. Sensizliğin o soğuk duvarı ile karşı karşıyayım. Sonbahar mevsiminde olalım veya yaz mevsiminde olalım benim için sen yoksan, ben halen soğuk günleri yaşıyorum, yanımda olsaydın eğer mevsim yaz olmuş ya da kış olmuş fark etmezdi benim için, içimi ısıtan sen olduktan sonra isterse bedenim soğuktan tir tir titresin...

Sayfayı Paylaş