Yalnızlık

ESİNKADİR

Aktif Üye
Üye
Yalnızlık
[h=5]Yalnızlık kulağa ürkütücü geliyor olabilir fakat bazen bir seçim de olabilir. Kimi zaman ise bir sonuçtur. Bazı şeyleri ihmal ettiğimizde kapımızı çalar. Ya da bir şeyleri 'temize çekmek' için ihtiyacımız olan şeydir. Ne dersiniz; ne zaman bir seçim, ne zaman bir sonuçtur yalnızlık melekler?[/h]

esın ben aynlız kaldıgımda anlakı o ara esımle kusumdur yada canım cok sıkkındır yada alısverısım gelmıştır :D:D

ben yanlızlıgı bır sonuc olarak bulmam kenmı ıcıme dogru cekemıyorum susup odasm cekılemıyorum muhakkak bırırsını bulurum konusacak paylasacak guvendıgım bırı bakarım hıc bırırısnnıde bulmadımmı oglumuda alıp annemlere gıderım kafa dınlkemeye bu esınım :D:D

peki ya sen ne yaparsın

haklısın mavim, yalnızlığı pek sevmem arada ihtiyaç duyarsam; eve kapanırım ya da eşime sarılır kalırım öylece balım benim ve bence kafa dinlemek sakinleşmek, bişeylerden kaçmak için seçim, birilerini kırdıysak sonuçtur

- - - Updated - - -

yazım neden bozulduki yahu

Yalnızlığı genelde seçeriz kötü bişey olduğunda kelimelerin son bulduğu zamanlarda,kendimizi dinlemek isteriz kendi tercihimizdir.Ama seçim değil sonuçta ise bu durum tam tersidir.Yalnızlık Allaha mahsus demek istiyorum ama hayatımız boyunca yalnız kalmaya mahkum olmak hiçte içaçıcı değil insanız sonuçta bir sese bir söze çevremize ailemıze sevdiklerimize ihtiyaç duyarız onlarsız olmaz yanı kendı seçımmiz olduğunda belirli bir süreç sonrasında yalnızlığımızı sona erdirebiliriz ama sonuç olduğunda bu çekilmez........

Geri