gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

yalnızlıkta seni bulamadım

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    HER YERDE BULDUMDA YALNIZLIĞI , BİR TEK BENDEKİ YALNIZLIKTA ''SENİ'' BULAMADIM...

güzel bir sözmüş...çok hoşuma gitdi...

yalnızlıkta seni bulamadım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eser Bayar_ Senden Başka Birşey Bulamadım

Eser Bayar_ Senden Başka Birşey Bulamadım

Beni Kirdin Kaç Kere Neden Anlamiyorsun Kiskanirken Güçsüzüm Neden Anlamiyorsun Kandirip üzme Beni Kalbimi Yaraliyorsun Duydugun Herseye Kanip Beni Yaraliyorsun Benim Bir Kalbim Var Seninle Dolu Herzaman Içinde Senden Baska Birsey Bulamam
  2. AsırLık Senin YaLnızLığın

AsırLık Senin YaLnızLığın

GözLerimin içine baktı ve dedi;"AsırLık senin yaLnızLıqın.." Kalakaldım... AsırLıkmış yaLnızLıqım!... 'AsırLarca sürecekmiş' öyle dedi.. 'Ama ben bunu haketmedim' dedim.. Korktu, dinLemedi.. 'HakLıLıqım qün yüzüne çıkarsa, yaLnızLıqa Leke sürüLürmüş'.. ÖyLe dedi, dinLemedi.. Oysa suçum yoktu benim.. Aşkı öLdürmedim, sevdayı kirLetmedim.. Terketmedim...
  3. Ama HaLa BuLamadım Seni !!

Ama HaLa BuLamadım Seni !!

Gözlerine bakarken, Umrumda değildi mevsimler.. Gülüşün, Hep deniz kenarı bana .. Sen bir adım attığında göreceksin.. Elinde balonlarla bekleyen o adam benim... Aldığım en derin nefessin sen .. Dudaklarının dudaklarımdaki işgali hala yüreğimde.. Nefes alıyorum, Ama hala bulamadım seni.. Ben sana yanarken şimdi ... Sen kimbilir nerede üşüyorsun ..!!
  4. *yalnızlık*

*yalnızlık*

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Yalnızlık

Yalnızlık

Yalnızlık kulağa ürkütücü geliyor olabilir fakat bazen bir seçim de olabilir. Kimi zaman ise bir sonuçtur. Bazı şeyleri ihmal ettiğimizde kapımızı çalar. Ya da bir şeyleri 'temize çekmek' için ihtiyacımız olan şeydir. Ne dersiniz; ne zaman bir seçim, ne zaman bir sonuçtur yalnızlık melekler?

Sayfayı Paylaş