gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Yalova 4.1 ile sallandı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

YALOVA’nın Çınarcık İlçesi’nde dün sabah 4.1 büyüklüğünde hafif şiddette deprem meydana geldi. Saat 09.04’te meydana gelen deprem, Çınarcık, Yalova, Bursa ve İstanbul’un Kadıköy İlçesi’nde hissedilirken kısa süreli paniğe neden oldu.

Yalova 4.1 ile sallandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Papua Yeni Gine 6.3 ile sallandı

Papua Yeni Gine 6.3 ile sallandı

Papua Yeni Gine'de 6,3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Amerikan Ulusal Jeofizik Enstitüsünden yapılan açıklamada, kıyı kenti Wewak açıklarında deniz dibinden 10 kilometre derinlikte oluşan depremin ilk belirlemelere göre can ya da mal kaybına yol açmadığı bildirildi. Açıklamada, depremin ardından tsunami beklenmediği de ifade edildi.
  2. Yalova Tarihi

Yalova Tarihi

Yalova'nın adı ; 17. Yüzyılda buralara uğradığını belirten Evliya Çelebi'nin yöreyi Kara Yalavaçoğlu fethettiğinden dolayı adının Kara Yalovaç olduğunu söylemektedir. Katip Çelebi de Yalakabad adından söz etmekte ve Yalıova dendiğini söylemektedir. 19. Yüzyılda araştırmacıların yöreye geldikleri Karayalovaç yahut Jailakabad veya Yalıova'da denildiğini yazmaktadır. Yalıova olan bu adın zamanla...
  3. Murat boz-Sallana sallana

Murat boz-Sallana sallana

Benim olan senin ama Senin olan benim değil Yani kalbinde bana bir yer yok Belki biraz sustum ama Sözlerini yuttum değil Bak bu yangından geriye eser yok Gönlüm usandı sana zar zor dayandı Tabi ben de üzüldüm ama yandıysa yandı Ben burda yarına küsmüşüm Yürüyorum yolda sallana sallana Derdinle zindana düşmüşüm Bitti hakkın da kullana kullana
  4. Yalova İli Halk Eğitim Merkezleri

Yalova İli Halk Eğitim Merkezleri

Yalova'daki Halk Eğitim Merkezleri Yalova ilinde bulunan kurslar Yalova'da yaşayan meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için burada bulunan halk eğitim merkezi dalları ve merkezin iletişim bilgileri ile ilgili bilgiler vermek istiyoruz :) Okuma Yazma Kursu Hasta ve Yaşlı Bakım Takı Tasarım Nakış kuaförlük kirk yama Çocuk Bakım Elemanı Özel Eğitim Öğretmen Yardımcılığı İpek halıcılık...
  5. Filipinler 7.9 İle Bugün Sallandı !

Filipinler 7.9 İle Bugün Sallandı !

deprem haberleri son depremler Sevgili melekler, yerküre beşik gibi sallanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz gün Pasifik'te meydana gelen depremin ardından bu kez Filipinler'de deprem oldu. İşte son depremler, işte detaylar... Filipinler'in Sulagan kentinin doğusunda 7,9 büyüklüğünde deprem meydana geldi. ABD Jeolojik Araştırma Merkezi'nin internet sitesinde yer alan bilgide, merkez...

Sayfayı Paylaş