gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yalova Esenköy kadınlar Plajı 2012 Tanıtım Bilgileri

Konu, 'Haydi Tatile' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

istanbulda kadınlara özel plajlar istanbulda kadınlar plajı

Sevgili melekler, malum İstanbul'da serinlemek bir dert, denizleri mahvettik, ancak adalar temiz durumda ama başka yere de gidemiyor ve kadın kadına denize girmek istiyorsanız, size İstanbula yakın olarak gidebileceğiniz Yalova Esenköy Kadınlar plajı tavsiyemizdir. Rumelikavağı Altınkum ve Poyrazköy kadınlar plajından başka gidebileceğiniz Yalova Esenköy kadınlar plajı 2012 tanıtım bilgileri şöyle... :)

Tüm bayanların hep diledikleri rahat bir plaj hayali Esenköyde gerçekleştirildi. Yalova Esenköy’de bulunan 2 kadınlar plajının üzerine 3. bir kadınlar plajı yapıldı…

“Reis Kadınlar Plajı” Esenköy‘ün Şelale mevkiinde bulunuyor. Bu yeni plaj kadınlar tarafından büyük ilgi görüyor. Rahat ve keyifli bir deniz keyfi için Reis Kadınlar Plajı tüm isteklerinizi karşılamaya hazır.

Plajda; şezlonglar, duşlar, lavabolar, kafeterya, mescit, çocuk parkı, eğlence alanı, yeme içme bölümleri, müzik gibi özellikler mevcut. Girişin kişi başı 2.5 TL olduğu plajda şezlonglarda 2.5 TL. Dilerseniz yemeğinizi dışarıdan getirebiliyor ve piknik yapma imkanınızda oluyor.

Kadınlar plajına ait olan alan kısım dubalarla çevrilmiş ve bu sebeple teknelerde o hizadan içeri giremiyorlar. Plajda güneşlenme alanlarının dışında ağaçlık alanda da vakit geçirebiliyorsunuz. Tesisin en güzel özelliklerinden biri de, genelde kadınlar plajına giden yol zor ve yorucu olur ancak bu plaj oldukça rahat ve düz bir yola sahip. Ayrıca güvenlikli bir plaj olduğunuda bilmenizde fayda var. Kadınlar plajı akşam saat 19:00′da çay bahçesine dönüşüyor ve ailece de gidebileceğiniz keyifli bir mekan haline geliyor.

Yalova Esenköy kadınlar Plajı 2012 Tanıtım Bilgileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalova Şehir Tanıtımı

Yalova Şehir Tanıtımı

yalova şehri yalovanın tanıtımı yalova tanıtımı tanıtım yalovada yetişen tarım ürünleri Yalova Genel Bilgi Marmara Bölgesi’nin güneydoğu kesiminde yer alan Yalova, kuzeyinde ve batısında Marmara Denizi, doğusunda Kocaeli, güneyinde Bursa’nın Orhangazi ve Gemlik ilçeleri ile çevrilidir. Yalova Armutlu Yarımadası’nın Marmara Denizi’ne doğru çıkıntı yapan batı ucundaki Bozburun’dan doğudaki...
  2. Yalova İlçesi Çiftlikköy tanıtımı

Yalova İlçesi Çiftlikköy tanıtımı

mertur otel yalova yalova çiftlikköy otel mertur cıraklık okulu Turizm Yapısı 1) Yıllar itibariyle turist (yerli/yabancı) ziyaretleri, Bilinmiyor. 2) Turistik tesisler (oteller,restaurantlar,taksi durakları ,seyahat acentaları v.b.) İlçemizde turistik tesis bulunmamaktadır. Yalnızca konaklama amaçlı 32 yatak kapasiteli 26 odalı, mertur otel vardır. Tarihi Yapı ve Alanlar 1- İlçe...
  3. İstanbul Rumelikavağı Ertur Altınkum Kadınlar Plajı 2012 Bilgileri

İstanbul Rumelikavağı Ertur Altınkum Kadınlar Plajı 2012 Bilgileri

istanbulda kadınlara özel plajlar istanbulda kadınlar plajı Sevgili melekler, İstanbul'da oturuyor, denize girmeyi seviyor ancak tesettürlüyseniz ya da ben herkesin içinde bikini-mayo giymek zorunda değilim diyenlerdenseniz size İstanbulda kadınlar plajı önerebiliriz. İşte Ertur Altınkum kadınlar plajı 2012 bilgileri... ERTUR ALTINKUM KADINLAR PLAJI 2012 Boğazın incisi tarihi Sarıyer...
  4. İstanbul Poyrazköy Kadınlar Plajı 2012 Tanıtımı

İstanbul Poyrazköy Kadınlar Plajı 2012 Tanıtımı

istanbulda kadınlara özel plajlar istanbulda kadınlar plajı Sevgili melekler, İstanbulda oturuyorsanız ve kadınlara özel bir plajdan denize girmek istiyorsanız Rumelikavağı Altınkum plajından sonra size Poyrazköy Kadınlar Plajını tavsiye edebiliriz. İşte plajın 2012 tanıtım bilgileri.. :) Poyrazköy sahilinde Kadınlar Plajı hizmet vermektedir. Kadınlar plajı, karma plajdan farklı olarak...
  5. kadınlar plajı olan oteller

kadınlar plajı olan oteller

Arkadaşalar tesettürlü bayanaların rahatlıkla girebileceği yerler biliyor musunuz?

Sayfayı Paylaş