gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Yalova'da toprak kayması

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Yalova'nın Çınarcık ilçesinde meydana gelen toprak kaymasında, 5 ev ağır hasar gördü. İlçeye bağlı Hasanbaba Mahallesi'nde kar ve yağışın etkisiyle gece geç saatlerde toprak kayması meydana geldi. Kaymanın etkisiyle 50 evin bulunduğu mahallede, 5 ev ağır hasar gördü.

Toprak kayması sırasında evlerin büyük bir gürültüyle yerinden oynamaya başladığını söyleyen mahalle sakinleri, ''deprem oluyor'' korkusuyla kendilerini dışarıya attıklarını ifade ettiler. Duvarları ve taşıyıcı kolonları çatlayan evlerden eşyalarını tahliye eden ev sahipleri, yetkililerin kendilerine sahip çıkmasını istedi.

Çınarcık Kaymakamı Şenol Levent Elmacıoğlu, bölgedeki evlerin kaçak yapıldığını belirterek, ''Evler boşaltıldı. Şu anda hasar tespit çalışmaları devam ediyor. Belediyemiz bununla ilgili düzenlemeyi yapacak'' dedi.

Yalova'da toprak kayması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayak kayması

Ayak kayması

Ayaginin kaydigini görmekte hayir yoktur. Ayagi kayip da düstügünü görmek bir musibete ugramaya, kayip da düsmedigini görmek ise kedere delalet eder.
  2. Toprak

Toprak

Toprak insana ve onun varlığını sürdürmek için ihtiyaç duyduğu şeylerin tümüne; insanın ömrü ve hayatına, rızka, ziraate, açlık ve tokluğa, Temiz ve güzel toprak üzerine oturmak mutluğa ve yardım görmeye, Toprak bazen din hususunda şüpheye düşmeye yahut insanın varacağı son yere, Hastanın toprak kazması ölmesine, yolcununki kazancına, bekarın tıprak kazması evlenmesine; Toprak olduğunu görmek...
  3. göz kayması

göz kayması

şey ben mesela matematik dersinde ikiiz tane aynı uzunlukta çizgi çizeceksem 1. çizgiyi doğru çizip 2. çizgiyi sağa kaydırıyorum şöyle bişey: / / bu göz kaymasımıdır?yardım edin ve cevap yazın
  4. Rüyada toprak kayması

Rüyada toprak kayması

rüyada toprak kayması görmek rüyada toprak kayması rüyada toprak kayması, görmek, ne anlama geliyor, ne demek, tabiri burada arkadaşlar Rüyada toprak kayması görmek, ne anlama geliyormuş, buyrun bu makalemizde toprak kaymasının tabirini öğrenelim Melek'lerim:) Rüyada toprak görmek veya toprak kayması görmek, mal, mülk, kazanç anlamlarına gelir Üzerindeki toprağı silkelemek; malını...
  5. Yalova'daki Halk Eğitim Merkezleri

Yalova'daki Halk Eğitim Merkezleri

Yalova'daki Halk Eğitim Merkezleri Selam kızlar Yalova'daki Halk Eğitim Merkezlerinin isimlerini rica ediyorum sizden adreside varsa çok iyi olur

Sayfayı Paylaş