gebe
  1. sedaades36

sedaades36 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Yalvavarimmm yardim edin

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında sedaades36 tarafından paylaşıldı.

Ben gercekten isinin ehli bir medyum ariyom bu klnuda ne olur yardim edin

2. SAFİR54

SAFİR54 Forum Okuru

CANIM BEN MEDYUM BİLMİYORUM AMA İYİ BİR FALCI BİLİYORUM SU FALİNA ÇOK İYİ BAKIYOR VE KARALAMAYA İSTERSEN NUMARASINI VERİRİM

Yalvavarimmm yardim edin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saclarim yandi yardim edin :(((

saclarim yandi yardim edin :(((

Arkadaslar merhaba Ben kahverengi saclarimi sariya cevirmek icin rofle yaptirmaya gittim, once tamamen acildi ve 3 hafta sonra rofle yapildi. Sonuc lastik gibi uzayan cansiz banyoda yumusayan olu gibi sari saclar, gercekten cok hemde cok pismanim, belimdeki saclarimi küt kadar kestirdim, saclarimin diplerinden yeni siyah saclar cikiyor ama psikolojimi oyle bozduki bu durum artik gece gunduz...
  2. Yardim edin.

Yardim edin.

Selam meleklerim,ben bu gece cok qarib ruya gordum lutfen bileniniz varsa bana yazsin simdi yaziyorum size ruyami Meleklerim ben ruyada boyle qarib bir odadaydim ve orada da babamin elbiseleri vardi bende babamin siyah pantolonun goturub maqasla kesmeye basladim yirtim adamin pantolonunu bu neye yorumlanir lutfen yardim edin.........
  3. sevgilimin sevgilisi.. yardim edin.

sevgilimin sevgilisi.. yardim edin.

Benim iki yıllık bi ilişkim var. 4 yıldır da tanışıyoruz. sevgilim beni ilk.gördüğü günden beri seviyormuş ama.başlarda benden emin olmadığı için 2yıllık bi arkadaşlik dönemimiz oldu. ama arkadaşdan öte. Ozaman bile herşeyim di benim. Ama Ozaman ları da çıktığı kızlar oldu. Ve bir tanesi varken biz böyle sevgili olduk. bana Ozaman şimdi ayrılamam o bitti demeden. ona bu haksizligi yapamam ama...
  4. melekler yardim edin

melekler yardim edin

Canlarim 1yillik evliyim bebegimiz olmasini cok istiyoruz 5gun oldu iliskide bulundigumuz midem ara ara cok hafif bulaniyor sigara icinde bulaniyor acaba hamile olabilirmiyim bukadar erken belirtiler olurmu .test yapmak istemiyorum hayal kirikligina ugrarsam cok uzulurun :(

Sayfayı Paylaş