gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Yam Yam Ata Sözleri

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

çevir kızı yanmasın komşu komşunun etine muhtaçtır

ağanın eli yenmez

helmut’un iyisini ayılar yer

ak hatçe kara gün içindir

ayağına yorganına göre tuz at

anasına bak kızını ye

yiyemediğin eli öpeceksin

iki çıplak bir kazana yakışır

ne oldum dememeli ne yemeği olucam demeli

tatlı dil yamyamı susatır

her yiğidin bir yoğurtlu yenişi vardır

erken öten horozun sahibini yerler

zenginin eti züğürt yamyamın çenesini yorarmış

son yenilenin tadı başka olur

yeme komşunun evladını yerler senin evladını

kaçan adamın eti güzel olur

yamyam umduğunu değil bulduğunu yer

dost kara gün yemeğidir

yeme herkesi çıkar aheste aheste

sona kalan akşam yemeği olur

Yam Yam Ata Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bilgisayarcı ata sözleri

bilgisayarcı ata sözleri

Ramsız windows oynamaz Sabreden devriş Windows'u çalıştırmış Kılavuzu animatör olanın burnu 3D`den kurtulmaz Sakınan diskte "bad sector" çıkar Virüsünü temizlemeyen diskini temizler Upgrade`ı an, tornavidayı eline al PC`ye Mac vermişler, ah Windows'um demiş Dos işler Windows övünür Patch`i çıkmamış programdan ümit kesilmez Kimine adlip söz, kimine SB live az Bana...
  2. Forumlar için ata sözleri...

Forumlar için ata sözleri...

Bugünün topicini yarına bırakma. ******* Üyeye bela gelmez admin kızmadıkça, Admin sinirlenmez üye azmadıkça.... ******* Admin üyenin halinden anlamaz ******* Admine üye banlamak kolay gelir ******* Çoklu moderasyon yap, denize at ******* super moderatör deyip geçme, onunda kalbi var ******* Ayağını, üyelik seviyene göre uzat ******* Yanlıs Açılmıs Basliga. Moderator Karışır *******...
  3. Birbirine muhalefet ata sözlerimiz...

Birbirine muhalefet ata sözlerimiz...

Birbirine muhalefet ata sözlerimiz... 'damlaya damlaya göl olur' / 'taşıma suyla değirmen dönmez' 'iyi insan lafın üstüne gelir' / 'iti an çomağı hazırla' 'bir elin nesi var iki elin sesi var' / 'nerde çokluk orda bokluk' 'fazla mal göz çıkarmaz' / 'azıcık aşım ağrısız başım' ' kervan yolda düzelir' / ' balık baştan kokar' 'söz gümüşse,sükut altındır' / 'sükut ikrardan gelir'...
  4. Ata sözleri Ata mesajları

Ata sözleri Ata mesajları

ata sözleri ata mesajları güzel sözler ata mesajları Merhaba Melek'ler... Bu yazımızda güzel Ata Mesajları sunuyor ve meraklısına en güzel Ata sözleri burada diyoruz. Buyrun arkadaşlar Ata sözleri sizleri bekler:) Ata Mesajları Ekonomik kalkınma, Türkiye'nin hür, müstakil, daima daha kuvvetli, daima daha refahlı Türkiye idealinin belkemiğidir. Tam bağımsızlık, ancak ekonomik...
  5. bağımsızlıkla ilgili ata sözleri

bağımsızlıkla ilgili ata sözleri

bağımsızlıkla ilgili ata sözleri arıyorum ben varsa bildiğiniz bağımsızlıkla ilgili ata sözleri lütfen yazın kızlar.

Sayfayı Paylaş