gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

yamalı hayaller

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Yamalı hayaller peşinde koştum ben bu aşkta.Yasa dışı sayıldı aşk adına tüm kanunlarım. Ne çok kırıldı hayallerimin kalemiben bu yolda kaç kez tökezledim... Düştüm kaç defa sayımsız...
    Oysa bu aşk olduğundan fazlasını hiç haketmedibüyüyemedi...Tüketti ne varsa
    aşk tadında.
    Zaten senlilik olamadı zavallı aşk bunu başaramadı...Aşk derken yokluğun yoksulluğun vardı hep yanımda.
    Aşk beniaşk bizi haketmedi!

Savunmasız yamalı hayallerim var benimvarlığından yama yaptığım yokluk hayallerim.
    Dilim susardı gözlerim kapalı işte ozamanamaç belki var edişti olmanı istediğim uçsuz dünyamda...
    Senden sonra!

Yokluğundan sonra!
    Hüküm giydirdim yamalı hayallerimekırdım kalemlerini kendi ellerimle.
    İşte o an daha iyi anladım bu aşk fazlasını haketmedi
    Yamalı hayallerim kar etmedi!
    Eğer haketseydin yamalı hayallerim yeterdi bana
    Yokluğunda
    Yoksulluğunda
    Yokluğumda...

**ALINTI**
    tatlıaşkım.com

yamalı hayaller konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayallerim

hayallerim

bunlar benim hayallerim ve tek dileğim hayal olrak kalmasınlar 1.cennetegitmek ahirette ve yeryüzünde iyikul olma 2.sevdiklermin annemin babamın eşimin evledımın tüm sevdiklerimin hiç birinin acısını yaşamamak 3.birevim olsun isterim kendi zevkime göre 4.zengin olmak isterim bide amakendim için değil kimsesizlere yetimlere yardımetmek için görüyorum yetimleri ama yardım edemiyom içim acıyo
  2. Mustafa Sandal - Yamalı Tövbeler

Mustafa Sandal - Yamalı Tövbeler

Elveda ben sana sürüklenemem Kaybolup yılları feda edemem Çekip gittim mutlu ol diye Bir daha ateşi körükleyemem Yanarım külden öteye gidemem Sönüp gittim mutlu ol diye Ne yalancıyım ne de melek Sana dünyanın sonu gerek Unutulur elbet Sarmadıysa muhabbet O senin ruh halinle alakalı Bütün tövbelerin yamalı Bütün tövbelerin yamalı Seni tanrım en baştan yaratmalı Bütün tövbelerin yamalı...
  3. hayallerimiz

hayallerimiz

Hepimizin hayalleri vardı çocukken. Lisede, üniversitede ne hayaller kuruyorduk hayata dair. Kariyere dair, aşka ve evlilğe dair nasıl hayaller kuruyorduk. Neler düşünüyorduk. Şimdi düşünüyorum da hayallerimiz mi çok uçukmuş, yoksa biz mi yanlış yerde yaşıyormuşuz. Hayallerimizin sınırı olmaz derlerdi. Yalan. Hayallerimizin de sınırları olmalıymış. Sınırsız hayaller hayal kırıklığından başka...
  4. 2010 Yırtıklar artık Yamalı

2010 Yırtıklar artık Yamalı

Moda tasarımcıları bildiğiniz gibi jeanları yırtıp yıtrıp bizlere sunmuşlardı.Yani yırtık jean modasını başlatmışlardı. Benim annem o modaya çok güzel bir yaklaşımda bulunmuştu.Arkadaşımın üzerinde gördüğü yırtık jeana'' köpek falan mı daldı kızım'' demişti:D:D:DAma gerçektende öyle bir görünümü vardı. Ama artık öyle yırtık pırtık gezmeyeceksiniz.Bir moda tasarımcısı biz gençlerin bu haline...
  5. Hayaller

Hayaller

****’da yaşayan üç çocuklu bir ailenin en büyük kızıydı. Her çocuk gibi onunda hayalleri, sevinçleri vardı. Çoğu çocuk gibi hayat ona da madalyonun mutlu tarafını göstermeden yaşamasını istiyordu. Yaşadığı yerde onunda “töre” denilen sadece bazı insanların doğru olduğunu düşündüğü aptal bir düşünce vardı. Okula gitmeye başlayacaktı yakında okuyup doktor olmak istiyordu. Babası; Berfinin ona en...

Sayfayı Paylaş