Yan Topuz Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    yandan topuz modelleri yan topuz yan modelleri yandan 2011 2011
    Hem şık olsun hemde abartıdan uzak olsun mu diyorsun tamam ozaman sana göre modellerim var!

Biz bayanların en büyük zaafı saçlarımızdır. Düğünlerde nişanlarda ve özel günlerde en başta saç bakımımıza önem veririz. Kıyafetimize uygun saç modelimizi düşünürüz, işte sizler için en yeni en modern ve en şık yandan tapuz saç modellerimizi sunuyorum.​

MeLOo ve Young bride bunu beğendi.
  2. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Şık modeller canım emeğine ssağlık

ßeLeN bunu beğendi.
  3. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63
    ßeLeN bunu beğendi.
Yan Topuz Modelleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Topuz modelleri

hollywood topuz modelleri uzman topuz modelleri 2011 toplu saç
  2. Topuz Modelleri Günlük topuz modelleri 2012

Günlük Topuz Modelleri 2012 Günlük Topuz Modelleri Benim gibi günlük saç modelinde, topuz tercih eden tüm Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, bu sayfamızda 2012 saç modelleri trendleri arasından seçtiğimiz günlük saç topuz modelleri sunuyor ve bu modeller 2012 günlük topuz modelleri demeyi de ihmal etmiyoruz:)
  3. Yan Topuz Nasıl Yapılır ? (resimli)

Bu konu; Yan Topuz Nasıl Yapılır ? (resimli) hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, topuz kadınların özellikle gece davetlerinde, düğün, nişan gibi törenlerde sıkça kullandığı saç modellerinden birisi. Pek çok çeşiti olan topuzu dağınıkça yapıp çarşıya pazara dahi çıkıyoruz. Ancak bu konumuzda sizlere birkaç sezondur trendi olan yan topuzu basit bir şekilde nasıl yapacağınızı...
  4. 2014 Yan Topuz Abiye Saç Modelleri

yan topuz modelleri, 2014 topuz modelleri, ünlülerin topuz modelleri Araların da ünlülerin de özel davetler de tercih ettiği çok şık yan topuz modellerini sizler için bir araya getirdik. Özel gün ve gecelerin en çok tercih edilen saç modelleri arasın da olmaya devam eden topuz modelleri ile gecenin en şık ve güzel bayanları arasında olmanın gururunu yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. En...

Sayfayı Paylaş