gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Yan Topuz Nasıl Yapılır ? (resimli)

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Yan Topuz Nasıl Yapılır ? (resimli) hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, topuz kadınların özellikle gece davetlerinde, düğün, nişan gibi törenlerde sıkça kullandığı saç modellerinden birisi. Pek çok çeşiti olan topuzu dağınıkça yapıp çarşıya pazara dahi çıkıyoruz. Ancak bu konumuzda sizlere birkaç sezondur trendi olan yan topuzu basit bir şekilde nasıl yapacağınızı gösteriyoruz. Hemen evde fırça ile saçınıza dalgalı bir şekil kazandırın ve 6 aşamada gösterilen topuz modelini kulak hizasında toplanacak şekilde yan olarak uygulayın. BU kadar basit :)

Yan Topuz Nasıl Yapılır ? (resimli) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boncuklu Topuz Nasıl Yapılır

Boncuklu Topuz Nasıl Yapılır

gül topuzu nasıl yapılır topuz nasıl yapılır topuz nasil yapilir resimli anlatım gül topuzu Şık bir boncuklu topuz kızlar resimli anlatımıyla :tik: Nasıl yapılır? 1. Nemli saça bol miktarda hacim veren bir sprey sıkın. 2. Öndeki saçı bir kulaktan diğerine kadar ayırın ve daha fazla hacim için diplerini kurutun. Yüzün etrafında hacim olması modern ve taze bir görünüm katar. 3. Hafif bir...
  2. Zürbiyet nasıl yapılır resimli

Zürbiyet nasıl yapılır resimli

zürbiyet yapımı zürbiyet tarifi resimli Merhaba Melek'ler, bu sayfamızda hep birlikte lezzetli zürbiyet yapımını öğreniyoruz. Evet zürbiyet nasıl yapılır diyenler için, resimli zürbiyet tarifi burada arkadaşlar. Malzemeler; 150 gr pekmez 150 gr süzme bal 50 gr tereyağ 50 gr ceviz içi (iri kıyılmış) Yapılışı: Tereyağ bir tavada eritilir, pekmez ve bal ilave edilerek bir taşım...
  3. Düz topuz nasıl yapılır?

Düz topuz nasıl yapılır?

Düz topuz nasıl yapılır? Düz topuz modelleri arıyorum bu konuda bana yardım edin. Arkadaşlar öyle görkemli topuz istemiyorum zaten saçlarım az sizden Düz topuz nasıl yapılır diye bilgi öneri bekliyorum. Şimdiden tşkler
  4. Resimli Video Nasıl Yapılır

Resimli Video Nasıl Yapılır

Resimli Video Nasıl Yapılır kızlar bana yardımcı olun ve Resimli Video Nasıl Yapılır anlatımını yazın şimdiden tşkler.
  5. Kelebek Topuz Saç Modeli Nasıl Yapılır? (resimli)

Kelebek Topuz Saç Modeli Nasıl Yapılır? (resimli)

kelebek topuz, kelebek topuz saç modeli, kelebek topuz nasıl yapılır Sevgili melekler, hazır yarın Sevgililer Günü iken size gayet hoş ve değişik bir saç modelinin nasıl yapılacağını anlatmak istiyoruz. Yarın gece şık bir kıyafet üzerine yapacağınız bu kelebek topuz modeliyle tüm dikkatleri üzerinize çekeceksiniz... Bu hoş saç modelini yapabilmek için ilk olarak sıkı bir lastik toka...

Sayfayı Paylaş