gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Yanacak şehirler

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Titrek bir gariplik sardı her yanımı Ben duruyorum,o kanat çırpıyor Alıp kucağına beni,tarihimi gezdiriyor
    Bedenimden kopararak canımı

Soğuk şehrin suskun evin havasından
    Sımsıcak göğsüne uzanıyorum anıların
    Cevabı yok bu vakit sorulacak soruların
    Bir yüreğin amansız kasırgasından
    Hiçbir çiçek gülmüyor özünden bulutlara
    Hepsi diken taşıyor,dokunamıyorum korkudan
    Yeşil diye mi kaçıyorum yoksa yaprağından
    Sanki her çiçek mecbur sarmaşık olmaya
    Bulamadım düşlerin gardırobundan aşk’
    Kurdeleyle süsleyip bırakacaktım kapına
    Ak düşmeyecekti hiçbir vahit saçlarına
    Çekmeyecektin derinden ah’ları

Karmaşık duygular yaşıyorum senden uzakta
    Müptela olmuşum dokunmadığım avuçlarına
    Bir kibrit alevi dönüyorsa koskoca yangına
    Söyle! Yanacak kaç şehir kaldı daha...

Yanacak şehirler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu Şehir

Bu Şehir

bu şehir insana tuzak kuruyor bu şehir insanı uzak kılıyor bu şehir insanı hayli yoruyor bu şehir insanı hep kandırıyor senin için yazılmış her şiir bu bedenin olsa keşke bak bir ömrü verecem işte bu şehir benim bir demir atmış ki gönlüm yosun tutmuş limanda kalmış toprağında servetim var anılarım çocukluğum ve geleceğim bağlamış elimi kolumu ne kadar uzağa gitsem de kopamadım ne kadar...
  2. Şehir

rüyada şehir değiştirmek rüyada ülke değiştirmek din Rüyada garip bir şehir görmek, taşınacağınız veya yaşam tarzınızı değiştireceğiniz anlamına gelir. Temiz ve bakımlı bir şehir insanın gelceğinin parlak olduğunu gösterir.Rüyada tanimadigi bir sehirde bulundugunuzu görmek ve orada yabanci oldugu için her seyi yadirgadigini anlamak, çok kötü sürprizlerle karsilasacagina isarettir. Girdigi...
  3. Şehir Şehir Doktor Tavsiyelerimiz

Şehir Şehir Doktor Tavsiyelerimiz

samsun büyük anadolu hastanesi doktorları samsun anadolu hastanesi doktorları ana klinik kadın doğum jale dal Melekler, zaman zaman gebelik için olsun, infertilite için olsun ya da rutin kontroller için olsun doktora gideriz. Burada memnun kaldığımız, tavsiye edeceğimiz doktorları şehirleriyle paylaşalım istedim. Sevgiler
  4. şehir şehir googlenin ofisleri

şehir şehir googlenin ofisleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Yoksa yine canım(ız) yanacak....

Yoksa yine canım(ız) yanacak....

Yüreğim yine bi gidiş gördü, Yine bi terkediş... Yine doğrularla süslü koca bi yalanı sevmiş yüreğim, Yine, yine, yine..... Yeter artık yüreğim! Kanma el sözüne... Artık seni seviyorum diyene inanma... Senin ona beslediğin sevgiyi o sana beslemiyosa, Sevme onu yüreğim, Yoksa yine canım(ız) yanacak.... Hiç kopmayacakmış gibi bağlanma artık, Bir gidiş seziyosan önce sen git!...

Sayfayı Paylaş