gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Yandan kuyruk modelleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

at kuyruğu modelleri atkuyruğu modelleri yandan at kuyruğu saçta kuyruk erkek kuyruk
    Nicole Kidman Yandan At Kuyruğu
    Bildiğiniz gibi kıyafetlerin trendleri gibi saçlarında trendleri oluyor. Benimde son zamanlarda çok sık kullandığım yandan at kuyruğunu bu aralar magazinlerde görmeye başladım. Yapması ve kullanması bu kolay saç modelini işe giderken kullanmayı özellikle çok seviyorum. Hem şık hem de spor ortama uydurması çok kolay. 1980li yıllara daha özgü olan bu modeli Hollywood yıldızları özel davetlerde çok sık kullanıyor. İşte size bir kaç örnek...

Hayden Panettiere bu modeli o kadar çok seviyor ki, davetlerde çok sık kullanıyor.

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Bu saç modelini kullanan ünlülerden örnekler....

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    Peki bu modeli nasıl yapıyorum?
    1. Hacimlendir: Saçlar daha az temiz olursa bu model daha güzel olabilir. Hafif kirli saça pudra döküp bu hacimi elde edebilrsiniz.
    2. Aşağıdan topla: Saça modern hava vermek için boynuma yakın ve omuza doğal bir şekilde düşücek kadar yandan topluyorum.
    3. Perçemlere fön: Uzun olan perçemlerime at kuyruğumun ters tarafına doğru fön çekip, daha bir romantik hava katıyorum. At kuyruğunun uçlarını elimle lüle lüle yapıyorum.
    4. Lastiği gizle: Bu güzel modeli saatlerce uğraşmış havasını verdiren önemli nokta, at kuyruğunuzdan ufak bir parçayı lastiğin etrafına dolayıp firkite ile sıkıştırıyorum!

2. hüzünbaz

hüzünbaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yandan kuyruk modelleri
    ayyy 7.model süperrrmişşşşşşşşş:Laie_23:

3. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yandan kuyruk modelleri

emeğine sağlık kullanmayı sevenlere tercih yapabilirler

Yandan kuyruk modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yandan Kuyruk Saç Modeli Nasıl Yapılır?

Yandan Kuyruk Saç Modeli Nasıl Yapılır?

lüle lüle saç modelleri saç nasıl yapılır yandan modelleri saçlar nasıl yapılır Yandan Kuyruk Saç Modeli Nasıl Yapılır? Nicole Kidman Yandan At Kuyruğu Hayden Panettiere bu modeli o kadar çok seviyor ki, davetlerde çok sık kullanıyor. Bu saç modelini kullanan ünlülerden örnekler.... Peki bu modeli nasıl yapabilirsiniz? 1. Hacimlendir: Saçlar daha az temiz olursa bu...
  2. Ünlülerin At Kuyruğu Modelleri

Ünlülerin At Kuyruğu Modelleri

at kuyruğu saç modelleri at kuyruğu modelleri ünlülerin ünlülerin saç Uzun saçlı kişilerin özellikle günlük hayatlarında vazgeçemedikleri bir saç modelidir at kuyruğu.Ama her ne kadar günlük desemde at kuyruğu modeli artık ünlüler tarafından da özel gün ve gecelerde rahatlıkla kullanılan ve tercih edilen bir model.bakalım hangi ünlü nasıl bir at kuyruğu modelini tercih etmiş:)
  3. 2011 At Kuyruğu Modelleri

2011 At Kuyruğu Modelleri

at kuyruğu modelleri at kuyruğu modelleri 2011 2011 modelleri, at kuyruğu modeli, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. 2011 de bu sene rahat ve zarif görünmek için kullanılan at kuyruğu modelleri de bulunmakta sevgili melekler. ister işe giderken kullanın ister bir davette, ister okulda heryerde rahatlıkla kullanabilceğiniz güzel modeller var. işte sizin için bir kaç...
  4. At Kuyruğu Saç Modelleri

At Kuyruğu Saç Modelleri

At Kuyruğu Saç Modelleri istiyorum lütfen bana yılın yeni modelleri olan At Kuyruğu Saç Modellerini sunun.
  5. Yandan At Kuyruğu Modelleri 2015

Yandan At Kuyruğu Modelleri 2015

yandan at kuyruğu saç modelleri, at kuyruğu saç modelleri 2015, at kuyruğu modelleri At kuyruğu saç modelleri her zaman bayanların günlük ve özel gün ve gecelerde vazgeçilmez saç modelleri arasın da yer almıştır. Kullanımı olarak rahatlığı açısından birçok bayan günlük hayatında at kuyruğu saç şekillerini tercih ediyor. Özel davetlere katılan ünlü ve ünsüz bayanlar ise havalı gösterişli at...

Sayfayı Paylaş