Yandan kuyruk modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yandan kuyruk modelleri
at kuyruğu modelleri atkuyruğu modelleri yandan at kuyruğu saçta kuyruk erkek kuyruk
yandanatkuyrugugiris.jpg
Nicole Kidman Yandan At Kuyruğu
Bildiğiniz gibi kıyafetlerin trendleri gibi saçlarında trendleri oluyor. Benimde son zamanlarda çok sık kullandığım yandan at kuyruğunu bu aralar magazinlerde görmeye başladım. Yapması ve kullanması bu kolay saç modelini işe giderken kullanmayı özellikle çok seviyorum. Hem şık hem de spor ortama uydurması çok kolay. 1980li yıllara daha özgü olan bu modeli Hollywood yıldızları özel davetlerde çok sık kullanıyor. İşte size bir kaç örnek...

Hayden Panettiere bu modeli o kadar çok seviyor ki, davetlerde çok sık kullanıyor.

yandanatkuyruguhayden1.jpg
yandanatkuyruguhayden2.jpg
yandanatkuyruguhayden3.jpg
yandanatkuyruguhayden4.jpg

Bu saç modelini kullanan ünlülerden örnekler....

yandanatkuyrugu.jpg
yandanatkuyrugunicole.jpg
yandanatkuyrugueva2.jpg
yandanatkuyrugubritanny.jpg

Peki bu modeli nasıl yapıyorum?
  1. Hacimlendir: Saçlar daha az temiz olursa bu model daha güzel olabilir. Hafif kirli saça pudra döküp bu hacimi elde edebilrsiniz.
  2. Aşağıdan topla: Saça modern hava vermek için boynuma yakın ve omuza doğal bir şekilde düşücek kadar yandan topluyorum.
  3. Perçemlere fön: Uzun olan perçemlerime at kuyruğumun ters tarafına doğru fön çekip, daha bir romantik hava katıyorum. At kuyruğunun uçlarını elimle lüle lüle yapıyorum.
  4. Lastiği gizle: Bu güzel modeli saatlerce uğraşmış havasını verdiren önemli nokta, at kuyruğunuzdan ufak bir parçayı lastiğin etrafına dolayıp firkite ile sıkıştırıyorum!

Cevap: Yandan kuyruk modelleri

emeğine sağlık kullanmayı sevenlere tercih yapabilirler

Geri