gebe
  1. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63

Yandan toplanmış gelin saçları

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında BeyazMelek tarafından paylaşıldı.

Yandan toplu gelin saçı Yandan toplu gelin saçı modeli
    Doğallıktan yana olan bayanların dileği en güzel günlerinde de kendilerine yakışabilecek olanı tercih etmektir. 2013’te düğün yapacak olan meleklerimiz düğününüzde sizi özel hissettirecek bir ömür boyu fotoğraflara baktıkça yüzünüzü gülümsetmeyi başaracak saç modelleri burada:

Yandan toplanmış gelin saçları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gelin saçı

Gelin saçı

gelin saçı gelin sacı bukle at kuyruğu saçı bukle saç modelleri Düğün günü hem gelin hanımı, hem de damat beyin en önemli ve ömrünün en unutulmaz günüdür. O gün baştan ayağa kusursuz bir şıklık için, çok önceden hazırlıklar yapılır.Gelin hanımların işi ise damat beylerin işinden daha da zordur. Çünkü malum günde prenses gibi olması lazımdır. Ondan olaki biz de Meleklermekani.com olarak...
  2. Yarım saç toplama modelleri

Yarım saç toplama modelleri

yarım topuz modelleri saç toplama modelleri yarım saç toplama topuz 2011 kısa yarım saç toplama modelleri, yarım topuz modelleri burada arkadaşlar Yüz hatlkarınıza güveniyor ve topuz saçı kendinize yakıştırıyorsunuz. Lakin sürekli topuz yapmaktan da sıkıldınız mı? O halde hem yenilik yapın, hemde saçlarınızı yine toplayın Melek'ler:) İşte size yarım saç topuz modelleri!
  3. Yarım saç toplama modelleri 2012

Yarım saç toplama modelleri 2012

yarım saç toplama modelleri topuz modelleri şekilleri trendleri burada arkadaşlar. Sıkı sıkı toplanmış saçlar yerine havalı görünmek için Yarım saç toplama modelleri 2012 mi tercihiniz oldu? Evet haklısınız, havalı saç modelleri kabul ediyorum :D Ve bu yüzden sizlere en çok terchi edilen, gerek günlük hayatta, gerek ise özel günlerde ve davetlerde şık bir şekilde toplanan en güzel saç...
  4. Gelin Saçı Aksesuarları arıyorum ama kararsızım ya ben

Gelin Saçı Aksesuarları arıyorum ama kararsızım ya ben

Gelin Saçı Aksesuarları modelleri eklerseniz çok sevinirim kardeşimin saçında kullanacağımız aksesuarlar için hala kararsızız.
  5. Saçlarda son moda yanda toplama

Saçlarda son moda yanda toplama

2012 saç modası saçlarda son moda yanda saç toplama modelleri Evet Melek'lerim, gün geçmiyor ki bir yeni bir moda daha çıkmasın :) Bu sayfamızda sizlerle saçlarda ki son modao lan saçı yanda toplama modellerini paylaşmak istiyoruz. İsterseniz sıkı sıkı toplayın, isterseniz küçücük bir toka ile yanda toplayın ya da yana atın ama hep yan olsun tek yan olsun Melek'lerim :) Yani bu resimlerde ki...

Sayfayı Paylaş