gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Yandex Bar Tarayıcıdan Nasıl Kaldırılır?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

yandex bar kaldırma, yandex bar, yandex nasıl kaldırılır
    Sevgili melekler, zaman zaman nette gezerken girdiğimiz sitelerden ya da indirdiğimiz programlardan tarayıcımıza yapışıp kalan yandex bar nasıl kaldırılır, bu sayfamızda sizlere bu konuda yardımcı olmaya çalışacağız...

yandex.jpg

Denetim masasına giriş yapın. Program ekle kaldır bölümüne gelin ve burada Yandex Bar yazan gördüğünüz herşeyi silin. Hangi tarayıcınıza yapıştıysa bu toolbar hepsini tek tek silin.

İnternet explorer'dan yandex bar'ı kaldırmak için;

Ekranın sağ üst köşesindeki çarklı şeklindeki ayarlara tıklayın açılan pencerede eklentileri yönet seçeneğini tıklayın

Eklenti türleri penceresinde Arama sağlayıcıları seçin ve yanda gördüğünüz yandex yazan herşeyi rahatlıkla silin.

Google Chrome'dan yandex bar'ı kaldırmak için;

Google Chrome da da benzer bir işlem yapacağız Tarayıcınızın sağ köşesinden ayarlara girin. Aşağıdaki resimde kırmızı kutu içine aldığımız ayarlara tıklayın. Açılan menüde Uzantılara tıklayın ve chrome'a yapışmış tüm yandexleri silin.

Mozilla Firefox'dan yandex bar'ı kaldırmak için;

Mozillada yine ayarlara girin açılan pencerede eklentiler'i tıklayın. Eklentilere girdikten sonra burdada Yandex'e ait ne varsa silebilirsiniz.

Tarayıcılarınızı yeniden başlatın. Yandex toolbar'dan artık tamamen kurtuldunuz.

Yandex Bar Tarayıcıdan Nasıl Kaldırılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yandex Bar Uninstall

Yandex Bar Uninstall

Yandex Bar Uninstall - Yandex Bar Nasıl Kaldırılır lütfen bana yardım edin arkadaşlar bir türlü kaldıramadım şunu ya :S
  2. Chrome tarayıcıdan yandex toolbar nasıl kaldırırım?

Chrome tarayıcıdan yandex toolbar nasıl kaldırırım?

Selam. Chrome tarayıcı kullanıyorum ve yandex toolbarı kaldırmak istiyorum.Bunu nasıl yapabilirim bir yardım eden olurmu bana?
  3. 22find.com Tarayıcıdan Nasıl Kaldırılır?

22find.com Tarayıcıdan Nasıl Kaldırılır?

22find.com kaldırma tarayıcıdan 22find.com kaldırma Sevgili melekler, girdiğiniz sitelerden ya da indirdiğiniz programlardan dolayı sizin isteğiniz dışında tarayıcınıza yerleşen ve ana sayfanızı değiştiren yazılımlardan birisi 22find.com nasıl kaldırılır merak ediyor ve kurtulmak istiyorsanız, buyrun yapılışı... Önce yapmanızı istediğimiz şey 22find.com'un yapıştığı arama motorunuzun...
  4. Conduit.Search.Com Nasıl Kaldırılır?

Conduit.Search.Com Nasıl Kaldırılır?

search conduit kaldırma search conduit nasıl kaldırılır search conduit Sevgili melekler, bilgisayarınıza yüklediğiniz ücretsiz programlarla birlikte otomatikman gelen bir web arama motoru ve araç çubuğudur search.conduit.com. Bu program eğer bilginiz dışında geldiyse arama motorunuz yerini alır ve sizi sinir eder. Bilmeyenler için bu programın nasıl silineceğinizi tüm arama motorları için...
  5. Yandex toolbar nasıl kaldırılır ?

Yandex toolbar nasıl kaldırılır ?

Yandex toolbar mıdır nedir bir türlü kaldıramıyorum. Nasıl silineceğini biriniz bana anlatabilir mi lütfen istemiyorum arkadaşım yandex toolbarın browserimde olmasını bir türlü kaldıramadım lütfen yardımcı olun bana hadi bekliyom .

Sayfayı Paylaş