gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yandex browser özelliklerini buraya yazabilirmisiniz?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yandex reklamlarıyla çok ilgimi çekti kullanmayı düşünüyorum ama eski alışkanlıklardan vazgeçmek zor.Lütfen yandex browser özelliklerini buraya yazabilirmisiniz ? Teşekkürler..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Arama motorları arasındaki rekabet malumunuz. bu rekabette gittikçe daha fazla pay sahibi olan Rusya kaynaklı Yandex yeni sürümü 5.1'i yeni özellikleriyle çıkardı. Yandex ana sayfasındna indirebileceğiniz 5.1 sürümünde bundan böyle tablarda daha fazla site seçeneği olacak. Bu yolla bir çok siteyi tablara ekleyerek daha kolay ulaşabileceksiniz.
    İkinci yenilik ise arama çubuğuna ekledikleri site önerileri. Bu yenillikle gideceğiniz siteyi unutsanız bile Yandex size öneriler yapabilecek.

Son özellik ise hızlı bağlantı çubuğu. Özellikle alışveriş sitelerinde karşımıza çıkan hızlı bağlantı çubuğuyla, ödeme ve sipariş gibi bölümler bu çubukta çıkıyor ve başka sayfaya geçmek zorunda kalmıyorsunuz.

Kullanıcıyı memnun etmek odaklı bu 3 yenilik ile Yandex browser 5.1 artık daha hızlı ve kullanışlı.

yandex browser özelliklerini buraya yazabilirmisiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Browser Çeşitleri

Browser Çeşitleri

Web tarayıcısı, Internet üzerindeki tüm bilgilere bakabilmek ve bu bilgilerle etkileşim halinde olabilme olanağı veren bir uygulama programıdır. Tarayıcı kelimesinin İngilizce karşılığı olan "browser" kelimesi, Internet'in çıkmasından önce de mevcuttu ve metin dosyalarında gezinmenizi ve onları okumanızı sağlayan kullanıcı arayüzlerinin tür adıydı. Grafik arayüzlü web tarayıcısının...
  2. Amerikan Tilki Tazı Özellikleri Burada

Amerikan Tilki Tazı Özellikleri Burada

tilkinin özellikleri tazı özellikleri tilki tazının Amerikan Tilki Tazısı Temel Özellikleri İngilizkuzenine benzeyen Amerikan Tilki Tazısı, yetiştiricileri tarafındandaha hafif, koku alma duyusu daha gelişmiş ve av alanında daha hızlıbir cins olarak yetiştirildi. Av alanında gerçek bir savaşçıdır. Başka zamanlarda tatlı ve duygulu bir köpektir. Evde uyuması gerekir. Neler Yapar? Bu...
  3. Yandex Türkiye Özellikleri nelerdir

Yandex Türkiye Özellikleri nelerdir

Kızlar yeni arama motoru olarak çıkan Yandex in özellikleri nelerdir, arkadaşlarım çok övdü de ben Yandex Türkiye Özelliklerini gerçekten merak ediyorum şayet iyi bişeyse bende pc kurim:)
  4. kurbağa prens masalını ingilizce özet olarak yazabilirmisiniz buraya ?

kurbağa prens masalını ingilizce özet olarak yazabilirmisiniz buraya ?

Öğrenciyim ve bir ödevim konusunda sizden yardım istiyorum. İngilizce olarak kurbağa prens masalını istiyorum sizden, yardım edermisiniz :)
  5. Yandex Tarayıcı Özellikleri Nelerdir ?

Yandex Tarayıcı Özellikleri Nelerdir ?

Bu konu; yandex browser özellikleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, web pazarına hızlı bir giriş yapan Yandex, her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmaya devam ediyor. 1 Ekim 2012 'de yayınlanan Yandex Browser indirilen dosyaları Kaspersky antivirüs kullanarak denetler. Bu sayfamızda Yandex 'in ayırt edici özelliklerini sizlerle paylaşıyoruz... Yandex browserin ayırt...

Sayfayı Paylaş