gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yandex Çeviri Servisi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yandex Çeviri Servisi için ne yapmam lazım ulaşamadım ben lütfen Yandex Çeviri Servisinin linkini verin bana

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çeviri Yandex
    Yandex arama motorunun çeviri servisine ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayın.

Yandex Çeviri

Yandex Çeviri Servisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çeviri

Çeviri

Prof A, Prof B tarafından C diline çevrilen mantık kitabının son sözüne şunu yazdı: "Prof B'ye bu kitabı çevirdiği için teşekkür ederim. Prof B'ye ayrıca bu kitabın son cümlesini C diline çevirdiği için teşekkür ederim"... Buradaki garipliği bulun.
  2. oto servis :))

oto servis :))

korkmayın aracınız emin ellerde bu kadar da titizini bulamazsınız yaniii :yahoo: :yahoo: :yahoo:
  3. Yandex Bar Uninstall

Yandex Bar Uninstall

Yandex Bar Uninstall - Yandex Bar Nasıl Kaldırılır lütfen bana yardım edin arkadaşlar bir türlü kaldıramadım şunu ya :S
  4. Yandex Android Uygulaması

Yandex Android Uygulaması

Yandex Android Uygulaması hakkında bilgi verir misin bana lütfen
  5. Yandex Tarayıcı Özellikleri Nelerdir ?

Yandex Tarayıcı Özellikleri Nelerdir ?

Bu konu; yandex browser özellikleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, web pazarına hızlı bir giriş yapan Yandex, her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmaya devam ediyor. 1 Ekim 2012 'de yayınlanan Yandex Browser indirilen dosyaları Kaspersky antivirüs kullanarak denetler. Bu sayfamızda Yandex 'in ayırt edici özelliklerini sizlerle paylaşıyoruz... Yandex browserin ayırt...

Sayfayı Paylaş