gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Yandex Tarayıcı Özellikleri Nelerdir ?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; yandex browser özellikleri hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, web pazarına hızlı bir giriş yapan Yandex, her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmaya devam ediyor. 1 Ekim 2012 'de yayınlanan Yandex Browser indirilen dosyaları Kaspersky antivirüs kullanarak denetler. Bu sayfamızda Yandex 'in ayırt edici özelliklerini sizlerle paylaşıyoruz...

Yandex browserin ayırt edici özellikleri

-Windows 7 stili arayüzü vardır.

- Popüler hizmetler için özel araçlar. (Örneğin Gmail aracı okunmamış mesaj sayısını gösterir.)
    -Farklı Yeni sekme ekranı.

-Çok amaçlı adres çubuğuna entegre klavye düzeni kenetleyici. Örneğin sık sık gmail.com adresini ziyaret ederseniz ve yazarsanız ve git komutu verirseniz otomatik olarak gmail.com'a yönlenir.

-Entegre çeviri. Herhangi bir metin seçerek basıldığında, Lingvo aracılığıyla metin çevirisi yapar ve pop-up olarak gösterir.

-Opera tarayıcısının Opera turbo özelliği Yandex browser 1.1 sürümüne yavaş bağlantıları hızlandırmak için entegre edilmiştir.

2. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Kullandım ama sanırım arama motoru googleye alışmışım elim gitmiyyooo

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çok teşekürler nasıl hızlandırabilirim bunuda açıklayabilirmisin ¿

4. Arzu 18

Arzu 18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    18
Yandex Tarayıcı Özellikleri Nelerdir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Internet tarayıcınızın açılış sayfası nedir?

Internet tarayıcınızın açılış sayfası nedir?

Bilgisayarınızın başına geçip tarayıcı ikonunu tıkladığınızda hangi site açılıyor? Açılış siteniz hangisi?
  2. Google Drive Nedir,Özellikleri

Google Drive Nedir,Özellikleri

Google Drive Nedir,Özellikleri nelerdir bu konuda bana bilgi verecek olan arkadaşıma yada arkadaşlarıma şimdiden tşklerimi iletiyorum.
  3. Yandex Türkiye Özellikleri nelerdir

Yandex Türkiye Özellikleri nelerdir

Kızlar yeni arama motoru olarak çıkan Yandex in özellikleri nelerdir, arkadaşlarım çok övdü de ben Yandex Türkiye Özelliklerini gerçekten merak ediyorum şayet iyi bişeyse bende pc kurim:)
  4. 2013 avira özellikleri nelerdir

2013 avira özellikleri nelerdir

Arkadaşlarım antivirüs yazılım proğramı avira nın 2013 versiyonu çıkmış özelliklerini bilenler varmı teşekkür ediyorum.
  5. yandex browser özelliklerini buraya yazabilirmisiniz?

yandex browser özelliklerini buraya yazabilirmisiniz?

Yandex reklamlarıyla çok ilgimi çekti kullanmayı düşünüyorum ama eski alışkanlıklardan vazgeçmek zor.Lütfen yandex browser özelliklerini buraya yazabilirmisiniz ? Teşekkürler..

Sayfayı Paylaş