gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yandexten kurtulmak istiyorum yardım !!

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Mozillanın canını yiyim, bu yandex ne garip bir arama motoru :S Bir türlü alışamadım. Şimdi silmek istiyorum nasıl sileceğim yardım edin bana !... :(

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Denetim masasında kaldır yolu ile deneyin.tarayıcıdan eklentileri kaldırmayı deneyin, sorun devam ederse...

microsoft teknik destek görevlisinden alınan bir bilgi dir ;

explorer üzerinde eklentilerde yandexe çift tıklayıp class id
    karşısında yazan {xxxxxxxxxxxxx} karakterleri not edin ve baslat
    arama kısmından regedit yazarak not ettiğiniz karakterleri aratın
    karşınıza çıkan sonuçları silin. Böylece yandex eklentisinden
    kurtulmuş olacaksınız.

Yandexten kurtulmak istiyorum yardım !! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kurtulmak istiyorsan sultanimizi üzme

kurtulmak istiyorsan sultanimizi üzme

Kurtulmak İstiyorsan Sultanımızı Üzme!! Yıldırım Bayezid Han, Niğbolu zaferinde kazanılan ganimetlerle muhteşem bir mescid yaptırmak ister. Mimarlar bugünkü Ulu cami’nin bulunduğu mevkide karar kılarlar. Söz konusu arsa üzerinde evi, bahçesi olanlara başka yerden muadil yer verilir. Hatta ceplerine birkaç kese altın sıkıştırılır gönülleri hoş edilir. Ancak ihtiyar bir kadıncağız bir “Evim...
  2. Çillerinizden kurtulmak istiyorsunuz ama nasıl?

Çillerinizden kurtulmak istiyorsunuz ama nasıl?

çillerinden kurtulanlar Yüzünde çil olan insanlar özellikle de yaz aylarında kendilerini belli ediyorlar.Bence çil bazılarına çok yakışıyor ama bazılarında da biraz abartılı oluyor ve bu durum hem onları hemde çevrelerin de ki insanları rahatsız ediyor.Yüzündeki çillerden görüntülerini bozduğu için rahatsız olanlar birde şu yolu denesinler belki işlerine yarar. Yüzünüzdeki ya da...
  3. kilolarimdan kurtulmak istiyorum

kilolarimdan kurtulmak istiyorum

slm arkadaslar...bir sene once dogum yaptim ve simdi aldigim kilolari vermek istiyorum cok fazla degil ama en azindan on veya onbes kilo kadar...her pazartesi diyete basliyorum ama nedense ise yaramiyor.ayni yerde sayikliyorum.lutfen bana bu konuda yardim edin...
  4. gözaltlarım mosmor kurtulmak istiyorum artık!

gözaltlarım mosmor kurtulmak istiyorum artık!

Yapısalmıdır nedir anlamıyorum.Göz altlarım mosmor aslında uykuma da dikkat ederim am bilmiyorum niye böyle .Nasıl kurtulabilirim bu göz altı morluklarından ?
  5. Göz torbalarından kurtulmak istiyorsanız okuyun

Göz torbalarından kurtulmak istiyorsanız okuyun

Çoğu insan yeterli süre uyumadığında göz altı torbaları ile uyanır. Bazı insanlarda bulunan göz altı torbaları ise uyku süresi ile ilişkisizdir. Sebebi ne olursa olsun, doğal bir takım yöntemlerle göz altı torbaları azaltılabilir: 1. Akşam uykuya yatmadan, ıslak temiz bir bezi buzdolabına koyun. Sabah uyandığınızda bu bezi dolaptan çıkarıp gözlerinizin üzerine yerleştirin. Eğer çok soğuk...

Sayfayı Paylaş