gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

yandığım ateşler benim suçum değil!!!

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: yandığım ateşler benim suçum değil!!!

yandığım ateşler benim suçum değil!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferdi Tayfur -  benim suçum sevmekmi

Ferdi Tayfur - benim suçum sevmekmi

Tanrım Bilmem ben hep böyle neden aglarım.. Bu dünyada hiç kimsem yok ona yanarım.. Benim suçum sevmek mi?Aşka gönül vermek mi? Seviyorum diyerek hep gözyaşı silmek mi? Bu dünyanın derdi bitmez kederi bitmez.. Yıllardır beklerim kaderim yüzüme gülmez.. Benim suçum sevmek mi?Aşka gönül vermek mi? Seviyorum diyerek hep gözyaşı dökmek mi?
  2. Mustafa Sandal - Suç Bende

Mustafa Sandal - Suç Bende

Dur dur bir dakika, dinle Ufak ufak benimle paylaş bu anı kaybetme Belki de yanlışım zaman zaman Belki de hasretim o sevgine Belki de doğruyum zaman zaman Öylesi yalnızım ben her gece Ama suç bende Sever gibiyim Gel benim ol da Rahat edeyim __________________
  3. "Oğul benim değil mi?"

"Oğul benim değil mi?"

Katil baba: "İstediğim gibi öldürürüm. Siz karışamazsınız" Yalova'da bir kişi, Hollanda'da yaşayan ve dargın olduğu için yanına gelmemesini söylediği oğlunu, evinin kapısının önünde av tüfeğiyle vurarak öldürdü. Alınan bilgiye göre, İstanbul Caddesi Şöhret Apartmanı'nda oturan İlhami Akşit, (69), eşi Sıdıka Akşit'e ait (75) bir arsa yüzünden sık sık tartıştığı ve bu yüzden dargın...
  4. bu benim suçum baba...

bu benim suçum baba...

oğlum çok tatlı ama birde yaramazlıkları olmasa dün beni çok sinir etti elek. yoktu hep bana sardı o kadar bunaltıp üzdü beni anlatamam patlamaya hazır bir bomba gibi oldum akşam eşimle pc de görüşürken bunun yaramazlıklarını anlatırken kendiliğinden yaşlar süzüldü zaten gözümden oğlum kucama geldi annecim neden ağlıyorsun dedi bende senin yüzünden beni çok üzüyorsun dedim babasıda kızdı ama...
  5. Ateş düşüren 7 besin

Ateş düşüren 7 besin

Ateş düşüren 7 besin Kronik ateş hücreleri etkileyerek beyin sağlığını etkiliyor. Bir çok meyve sebzenin ise ateş düşürücü etkisi biliniyor. İşte o besinler... Dr. Alan C. Logan, `ateş`in 21`inci yüzyılın salgın hastalığı olduğunu söylüyor. Kronik ateşin, hücreleri etkileyerek beyin sağlığını tehdit ettiğini belirten Logan, `Beyin Diyeti` kitabında şöyle diyor: `Ateş, sadece 10...

Sayfayı Paylaş