gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Yandım Ali

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu uzun süredir ekranlarda görünmüyor.......
    'JAMES BOND'UN TÜRKVERSİYONUDUR!'
    1918'DE İSTANBUL'UN İŞGALİ SIRASINDA DONANMADAN TERHİS EDİLEN BAHRİYE ÇAVUŞU YANDIM ALİ'NİN MACERASINI KONU ALAN 'SON OSMANLI-YANDIM ALİ' FİLMİNİN DEVAMININ ÇEKİMLERİ İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLANDI..

Yandım Ali'nin yaratıcısı Suat Yalaz'la ilk filmin başrol oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu, geçtiğimiz günlerde buluştu.Türk çizgi romanlarının efsane çizeri Suat Yalaz'ın eserinden sinemaya uyarlanan 'Son Osmanlı-Yandım Ali'nin ikincisinin çekimleri için hazırlıklar başladı.

Yalaz, 'Yandım Ali maço bir karakter. Kadınlar onun sadece misafiridir. Gelirler ve giderler. Yandım Ali, James Bond'un Türkversiyonudur. O bir kadına değil vatanına bağlıdır' dediği karaktere hayat veren Kenan İmirzalıoğlu ile geçtiğimiz hafta buluştu. Serinini ikincisindeki rolü için Yalaz'la buluşan İmirzalıoğlu, ünlü çizerden 'Yandım Ali'nin çizgi roman versiyonunu da istedi. 'Çizgi romandaki konuşmalar beni Yandım Ali'nin dünyasına daha çabuk sokuyor ve karaktere tanımama yardımcı oluyor' diyen İmirzalıoğlu, bu filmde üç güzel kadın arasında kalacağını söyledi.

Son düzenleme: 6 Nisan 2009
Yandım Ali konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yayla....

Yayla....

En güzel ve en yeşil yayla resimleri isteyenlere benden 6 tane güzel yayla resimleri ve yanında koyununu otlatıp sırtında çalı çırpı olan bir kadın da cabası :D:D
  2. aliye

aliye

Başrollerini Nejat İşler (Deniz), Sanem Çelik (Aliye), Halit Ergenç’ in (Sinan) paylaştığı ve yönetmenliğini Kudret Sabancı'nın üstlendiği Aliye, iki çocuğu arasında kalan genç, güzel bir kadının dramını ve hayatla mücadelesini anlatıyor. Aliye, evli ve iki çocuklu zengin bir ailenin gelinidir. Büyük bir evde kayınvalide ve eşinin kız kardeşiyle birlikte yaşamaktadır. Evliliğinde aradığı...
  3. ali amca ya ne oldu :D hapise girdi

ali amca ya ne oldu :D hapise girdi

ıssız bir ormanda evleri karşı karşıya duran iki insan varmış aralarında sadece nehir varmış bir gün ali amca ayağını uzatmış televizyon izliyomuş imdat sesleri duymuş pencereden sağ sola bakmış kimse yokmuş sonra oturmuş televizyonunun sesini kısmış pencereyi açık bırakmış ve bi daha ses gelmiş ahmet amcadan geldiğini anlamış gitmiş köprü uzak olduğu için yüzmüş ve gelmiş karanlıkmış ve...
  4. Mehmet Ali Erbil Ödediği Nafakalardan Dert Yandı!

Mehmet Ali Erbil Ödediği Nafakalardan Dert Yandı!

mehmet ali erbil, ödediği nafakalar, ne dedi, şikayetleri, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil 8. Altın Nar Kültür ve Sanat Festivalinde Demet Akkalın'la beraber sahneye çıktı. İzleyicilerle sohbet edip şakalaşan Erbil ödediği nafakalardan yakındı. Kızı Sezin'in annesi Muhsine Kamiloğlu ile 2 kez, diğer kızı Yasmin'in annesi Nergis...

Sayfayı Paylaş