yani ile ilgili cümleler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yani ile ilgili cümlelere örnekler vermeniz mümkünmüdür teşekkürler.

yani ile ilgili cümleler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Erkekleri Korkutan Cümleler

"Adam gibi davran" Erkekliğinizin sorgulanması kadar acı verici birşey yotur herhalde. Onu utandırmak için istediği şeyi yapabilir ya da ona dırdır yapmamasını söyleyebilirsiniz. "Ailem seninle tanışmak istiyor" Bu cümlenin iki anlamı olabilir: 1-İlişkiniz ciddi bir boyuta gelmiştir 2-Kızın ailesi sizi incelemek istemektedir Tek yapmanız gereken sevgilinizin...
  2. Erkekleri korkutan cümleler

Erkekleri korkutan cümleler Bir erkeğin sevgilisinden asla duymak istemediği şeyler vardır. Örneğin ‘Alışverişe gidelim mi?’ sorusu ya da ’Tıpkı babam gibi davranıyorsun’ cümlesi beraber olduğunuz erkeği çileden çıkartabilir. İşte size sevgilinizin duymaktan korktuğu diğer cümlelerden örnekler… "Düşündüm de…" Kız arkadaşınız bu kelimelerle başlayan bir cümle kuruyorsa bilin...
  3. Akla Ziyan Cümleler

-Yok canım kalorifer böceği niye sobanın yanında gezsin.... -Sizin devetabanı çiçeği kaç hörgüçlü... -Üvey ana haber bülteni başladı mı ? -Ohooo abicim herkes "bu çorbada benimde tuzum olsun" mantığıyla çorbaya tuz atarsa o çorba içilir mi ? -Duydun mu Japonlar mertlik bozmayan tüfek icat etmişler... -O kadar oumlu birisi ki buzdolabı bile "yes frost" buzdolabı......
  4. Zamana Yenik Cümleler =(

Korktum… Önce sesini sıyırıp zamandan yollara meydan okumak istemiştim. Sabaha, akşama, kışa, bahara gözlerini armağan edip kendime yaşanılası bir aşk bırakmak için tüm ahlaksızlığımla bencilleşebilirdim. Sonra günahların intikam alabileceğini, karşımda devrik cümlelerinle dimdik dururken tüm imgelerinde saklı bir zavallı gibi yaşamak istemediğimi anladım… İçini kime teslim ettiğini...
  5. Öznesiz cümleler

öznesiz cümleler öznesiz cümle Öznesiz cümleler kurmaya alışmıştım ben oysa... Yalnızlığıma, ıssızlığıma sahip çıkmıştım onca kalabalığın arasında.. Korkularımdan korkmamayı öğreniyordum yavaş yavaş. Hayallere düşlere sığınıp onlarla avunuyor, küçücük mutluluklara, hayata dair geçici heveslere sarılıp gülümseyebiliyordum. Geride bırakmıştım bütün hüzünleri, ertelenmişleri,...
  6. erkek kaçıran cümleler

garip bazen işe yarayabilir derim:D:D Erkeksavar cümleler Bazen bizim için önemli de olsa söylediğimiz bazı şeyler erkekleri arkasından yırtıcı bir ayı kovalarcasına bizden hızlıca uzaklaştırıyor! İşte 10 örnek....
  7. Gayserilice cümleler:)

Ben kayserili değilim ama eşim kayserili ve ailesi kayseride yaşamakta.. Ailesi ile tanıştıktan sonra tamamen yeni bir dil öğrenmek zorunda kaldım yoksa iletişim kopukluğundan bir aile olamayacaktık... Gerçi hala çoğu dediklerini anamam ama olsun... İşte gayserililerin bazı cümleleri... -vooo gadalarını aldıııımmm yavvrııımmm nii iddiler saa böle guzuumm - aamedin 3 dene bilyesini üttüm...
  8. Kavga Baslatan Cümleler

Kavga Baslatan Cümleler Kimdi o kadin? Telefonun niye kapaliydi? Ne bakiyorsun? En büyük Fener Sen beni artik eskisi kadar sevmiyorsun? Karicigim bu elbiseyi kaç paraya aldin? Kadinin içine düsecektin az daha Karicigim hiç kizma...
  9. sosyolog ile ilgili cümleler

Kızlar sosyolog ile ilgili cümleler arıyorum ben sizden ne çıkar acaba
Tags: Add Tags

Sayfayı Paylaş