yani ile ilgili cümleler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yani ile ilgili cümlelere örnekler vermeniz mümkünmüdür teşekkürler.

yani ile ilgili cümleler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. aşk İle Özlem İle Aynı Cümlede Geçer Adım

Öyle kolay değildir hayatıma girmek.. ve rüyalarıma girmek çok zorlar insanı.. Sevilmesi zor bir insanımdır.. öyle kolay kolay da alamazsın beni hayatına.. soğuğumdur, cehennem sıcaklığında da olsan senide buz keser sözlerim.. ben öyle kolay kolay sevemem, sevdirmem de kendimi.. ....soğuk ile aynı cümle içinde geçer adım.. konuşursam kalp kırarım.. Yürek ister beni...
  2. sosyolog ile ilgili cümleler

Kızlar sosyolog ile ilgili cümleler arıyorum ben sizden ne çıkar acaba
  3. Saçlarım İle İlgili

saçlarım normalde kıvırcık düzleştiriyorum ve aşırı derecede kabarıyor fön çektirdiğim halde saçımın düzlüğü 1-2 gün anca gidiyor bunu önlemek için ve saçlaramın kabarmaması için ne yapmam gerekir lütfen yardımcı olun
  4. Temizlik İle İlgili Hadisler

bu konu temizlik ile ilgili hadislere yer vermektedir. Temizlik imandandır sözünü hepiniz duymuşsunuzdur. Dinimiz de temizliğe verilen değer çok fazladır. Kişisel ve çevre temizliğine her zaman önem vermeli ve buna göre davranmalıyız. Temizlik üzerine söylenen hadisleri sizler için paylaşarak. sizlere temizliğin dinimiz de ne kadar önemli olduğunu belirtmek istiyoruz. Ey iman edenler...
  5. Deprem İle İlgili Sloganlar

Deprem ülkesi olduğumuzu unutmamalıyız. Ne yazık ki şu ana kadar oluşan depremler sonucu binlerce kişiyi enkaz altın da kaybetmiş bulunmaktayız. Herkesin bu konuda duyarlı olması gerekirken mutlaka deprem ile ilgili eğitimler alınmalıdır. Yapılan binalar deprem yönetmeliğince sıkı bir denetim altın da olmalıdır. Deprem ile yaşamaya alışmalı ama gereken tedbirleri de elden bırakmamalıyız....

Sayfayı Paylaş