yani ile ilgili cümleler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Kayıtsız Kullanıcılar

Yani ile ilgili cümlelere örnekler vermeniz mümkünmüdür teşekkürler.

yani ile ilgili cümleler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. sosyolog ile ilgili cümleler

Kızlar sosyolog ile ilgili cümleler arıyorum ben sizden ne çıkar acaba
  2. Hoşgörü ile ilgili atasözleri

[COLOR=#ff0000][FONT=comic sans ms][SIZE=4][U][B]Hoşgörüyle ilgili Atasözleri[/B][/U][/SIZE][/FONT][/COLOR] Ne kadar güzel şeydir hoşgörülü olmak. Dünyaca ünlü düşünürlerlerin hoşgörü ile alakalı söyledikleri sözler var. Tabiki örneğin bir [URL="http://www.meleklermekani.com/guzel-sozler-and-mesajlar/217973-hz-mevlananin-hosgoru-ile-ilgili-en-guzel-sozleri.html"][U][B]Hazreti...
  3. Yardımlaşma İle İlgili Deyimler

Yardımlaşma İle İlgili Deyimler arıyorum ben, şayet mümkünse aranızda Yardımlaşma İle İlgili bir deyim ya da deyimler bilen varsa yazarsa harika olur arkadaşlar.
  4. Saçlarım İle İlgili

saçlarım normalde kıvırcık düzleştiriyorum ve aşırı derecede kabarıyor fön çektirdiğim halde saçımın düzlüğü 1-2 gün anca gidiyor bunu önlemek için ve saçlaramın kabarmaması için ne yapmam gerekir lütfen yardımcı olun
  5. Temizlik İle İlgili Hadisler

bu konu temizlik ile ilgili hadislere yer vermektedir. Temizlik imandandır sözünü hepiniz duymuşsunuzdur. Dinimiz de temizliğe verilen değer çok fazladır. Kişisel ve çevre temizliğine her zaman önem vermeli ve buna göre davranmalıyız. Temizlik üzerine söylenen hadisleri sizler için paylaşarak. sizlere temizliğin dinimiz de ne kadar önemli olduğunu belirtmek istiyoruz....

Sayfayı Paylaş