gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Yanında eşi olan kadına talip oldular!

Konu, 'Magazin' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Star TV'de yayınlanan "İzdivaç" programının müdavim damat adayı Mehmet Amca program sunucusu Zuhal Topal'a eliyle karşı tribünde oturan bir hanımı işaret ederek ona talip olduğunu söyledi.. Zuhal Topal yaşlı hanıma evli olup olmadığını sorduğu anlarda yanında bulunan eşinin uyukladığını farketti. Uyuyan adama "Hanım gidecek elden haberin yok" diyerek takılan Zuhal Topal kahkahalara boğulurken, yaşlı kadının evli olduğunu öğrenen Mehmet Amca ise ne diyeceğini bilemedi..

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    :)
    Tskler Paylasim icin Tugcecim :)

Yanında eşi olan kadına talip oldular! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eşimin Yanında Olamayacağım

Eşimin Yanında Olamayacağım

eşini başkasına siktiren Önümüzdeki haftalarda eşimin doğum günü var... Onun doğum günü aynı zamanda bizim çıkmaya başladığımız tarih :) Ancak tam o haftaya benim hizmet içi eğitim faaliyetlerim var ve uzağa gitmem gerekiyor. Öyle üzüldüm ki... Kafamda bir sürü planlar vardı, yapmak istediklerim... Ve ilk defa doğumgününü ayrı geçireceğiz. O akşam bensiz olması fikri canımı çok...
  2. Arif Sağ - Bu Yola Talip Ol

Arif Sağ - Bu Yola Talip Ol

bu yola talip ol bağlandın ise peyik şöfulara beyan eylesin hakikat aşkıyla dağlandın ise git kendi pirine derman eylesin müsayıbını al durasın dara dört basın mahmur et olma müdara müminler fakirdir değil fukara bu hakkın cemine çevlan eylesin kemerbesk bağlamış başında tacı kulağında küpe guruh-i naçı gönül bir kabedir yap da ol haçı davut suları de nişan eylesin
  3. şehidinin yerine talip oldu

şehidinin yerine talip oldu

Tunceli-Elazığ kara yolunun Dinar Deresi mevkisinde, 14 Ekim Salı günü, askeri konvoyun geçişi sırasında terör örgütü üyelerince açılan ateşte ağır yaralanan ve Fırat Üniversitesi Hastanesi'nde tedavi gören er Fikret Yükseler'in şehit olduğu haberi, merkez Yüreğir ilçesinde yaşayan ailesine askeri yetkililer tarafından ulaştırıldı. Adana İl Jandarma Komutanı Kurmay Albay İzzet Cural da baba...
  4. Eşinin yanında kalbinden bıçaklandı

Eşinin yanında kalbinden bıçaklandı

Mersin'de 1 haftalık evli genç, eşinin gözleri önünde bıçaklanarak öldürüldü. Edinilen bilgiye göre olay, Barış Mahallesi 4537 Sokak üzerinde meydana geldi. Mersin'de balıkçılık yapan Mehmet Kurtgöz (30), 7 Mart tarihinde Gaziantep'te yapılan düğünle evlendiği, ancak henüz resmi nikah yapmadığı eşi Ayşegül Karlı (20) ile alış verişten döndüğü sırada evinin önünde bıçaklı 3 kişinin...
  5. eşi akrabası kadın dogum uzmanı olan varmı lütfennn

eşi akrabası kadın dogum uzmanı olan varmı lütfennn

kadın doğum oyunları kadın doğurma oyunları doğum oyna arkadslar bole bır konu actım cunku napıcamı bılmıyorum doktorlarada guvenmıyorum yumurtalıklarım tembel dıye doktor bana dıane 35 verdı ve cok agır bır ılac yan etkılerınden korkuyorum kıs felan hc bısım yook sadece tembelmıs nolurr yardım edınn

Sayfayı Paylaş