gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

Yanında olmak vardı şimdi

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

Melekler bu şiir özlediklerimiz için gelsin

Yattığın yatağın dağınıklığına sebep olmak
    Sırılsıklam olmak terinle
    Ve teninle birleşmek tek nefeste
    ... Mutfağında seninle oturmak
    Tüm yaşanmışlıkların üstüne
    Bir cigara yakmak sessizce
    Yanında olmak ve sana sarılmak vardı şimdi
    Tutmak elini
    Bakmak gözlerine ve akmak yüreğinin en derinlerine ...
    Seninle dopdolu
    Sensizliği düşündüğümde kahrettiren zamanlara
    Gülümsemek vardı kollarında
    Senin yanında olmak vardı şimdi..

Yanında olmak vardı şimdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dün Sen Vardın Yanımda

Dün Sen Vardın Yanımda

SEN VARDIN Kırık dökük umutlarım vardı.Sıcacık gülüşünle yüzümde tebessümler doğardı.Bir canım deyişin yeterdi buz tutmuş yüreğimi ısıtmaya.Sahte yüzlerin arasında bulmuştum seni.Sen gerçektin, gerçeğimdin... SEN VARDIN.Bütün siyahları atmıştım gelişinle.Rengarenk ömür sayfalarıma hiçbirşey senin kadar yakışmamıştı.Küçücük yüreğime kocaman bir SEN sığdırmıştım. SEN VARDIN.Aşk vardı,hayat...
  2. Yok Olmak Anıdır Şimdi..

Yok Olmak Anıdır Şimdi..

yok olmak anıdır şimdi yok olma zamanı şimdi olmak zamanı olma anıdır ile ilgili sözler Serdar Ortaç - Hadi Git Gecenin yarısı düş mü yoksa gerçek mi Yine geldin yanıma hadi git Bırak sen beni yeni rüyalarıma Melekler gibi ol hadi git... Günahların benim olsun Sevaplarım senin olsun Paylaştık işte herşeyi hadi git... Hadi git, hadi git beni terkedip uzaklara Hadi git, hadi git...
  3. şimdi çocuk olmak vardı....

şimdi çocuk olmak vardı....

Omuzlarımızda taşıdığımız kırıklıkların acısına merhem sürecek dostlardan ters yüz edilmenin yangınına ağlayamamaktansa ; parçalanan bez bebeğimize , patlayan balonumuza , yere düşürdüğümüz elma şekerine ağlamak vardı ... Şimdi çocuk olmak vardı... Sadece parıltılı sözcüklerle giydirilmiş tümcelerde tanımlanan DOST kelimesini , cam bir vazoda kokusunu bilmeden izleyen söz adamı devlere...

Sayfayı Paylaş