gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Yanıp Sönen Işıklı Yazı Yapımı

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Yanıp Sönen Işıklı Yazı Yapımı

paylaşım için teşekkürler

3. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

mehmet eraydın

mehmeteraydınOTE=PaSikA;293665]350*150 boyutunda yeni belge açın ve arka planı gri renk tonuyla doldurun.Daha sonra yazınızı yazın.

ALINTIDIR !

Yazı layerinin style ayarlarına girin ve aşağıdakileri uygulayın

Bunları uyguladıktan sonra duplicate layer yapın ve aşağıdaki glow değerlerini girin.

Çalışmanızı image-readye aktarın.İmage ready de layer aşağıdaki gibi olacaktır.

Animation penceresinde yeni frame açın.1. framede aytac copyi görünmez yapın.

[​IMG]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 787x467.[​IMG]

tween ile arası frame ile doldurun.

Şİmdi 7 tane frame olacak.7. gelin ve ardına 1 frame daha açın onda da aytac copy olan layeri görünmez yapın.Arasını aynı şekilde tween ile doldurun.sonuça 13 tane frame olacak.Artık çalışmanızı kaydedebilirsiniz.

[​IMG][/QUOTE]

4. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Yanıp Sönen Işıklı Yazı Yapımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bülbül yaptım seni güllere yazdım

bülbül yaptım seni güllere yazdım

bülbül yaptım seni güllere yazdım bülbül yaptım seni güllere yazdım
  2. Photoshop’da Işık Saçan Yazı Yapımı

Photoshop’da Işık Saçan Yazı Yapımı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Işıklı kayan yazı yazalım...

Işıklı kayan yazı yazalım...

ışıklı kayan yazı ışıklı yazı yazma işikli yazi yazma yaz kayan kodu link Yazinizi yazdiktan sonra "Generate Sign" butonuna basmayi unutmayin..
  4. Buz Yazı Yapımı

Buz Yazı Yapımı

1. Yeni bir dosya oluşturuyoruz. Ebatları 400x150 background u beyaz olsun. Foregorund renginide siyah olarak ayarlayalım. Ve ardından dosyamıza yazımızı Type Mask Tool ile yazalım 2. Yazımızın içini foreground rengi olan siyah ile dolduracağız. Edit > Fill ve radından foregorund 'u seçip OK tuşuna basın. 3. Select > Inverse yapın. Filter > Pixelate > Crystallize ı seçin ve 14...
  5. Yaz ateşi kolye yapımı

Yaz ateşi kolye yapımı

kolyeye adını yaz ateşle adını yaz ateşle ateş ile isim yazma ateş ile Yaz Ateşi adı verdiğim kolye çok basit herkesin yapabileceği türden bir takı. Dikkat edeceğiniz tek nokta kullanacağınız boncukların delikleri büyük olmalı. Ben elimdekileri değerlendirdiğim için biraz zorlandım çünkü çoğunun deliği küçüktü. Önce malzemelerimizi yazalım. Kolye Malzemeleri: 1- 3 Adet begendiğiniz...

Sayfayı Paylaş