gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yankı Alperin yeni klibi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

yankı alper yeni şarkısı yankı alper, yeni klibi, ben bir kere sevmişim seni, yeni şarkısına bomga gibi klip çeken ünlünün haberi burada arkadaşlar.

Çiçeği burnunda yeni şarkıcı Yankı Alper, bomba gibi yeni klibi ile beğeni toplayacağa benziyor Melek'ler:)

Çıkış şarkısı olan 'Kaç Yazar'da Nez ile düet yapan yakışıklı popçu, ikinci klibini 'Ben Bir Kere Sevmişim Seni' adlı şarkısına çekti

Müzik dünyasına yeni ve genç bir isim olarak giriş yapan Yankı Alper 'YANKI' adını verdiği ilk albümünü 2010 yılında piyasaya çıkardı.

Müzik piyasasına ilk adımını attığı albümde Yankı Alper; çıkış şarkısı olan "Kaç Yazar"da Nez ile yaptığı düetle dikkatleri üzerine çekti.

Albümün 2. klibini sözü müziği kendisine ait olan "Ben Bir Kere Sevmişim Seni" adlı şarkısına çeken genç popçu aynı şarkı ile kışın yeşil sahalarda BJK taraftarlarının diline marş olmayı başardı.

Yankı Mayıs ayında bu albümde bir şarkısına daha klip çekeceğini ve ardından yaz için hareketli single çalışması ile raflarda yerini alacağının haberini verdi.

Yankı Alperin yeni klibi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç'ın yeni klibi

Serdar Ortaç'ın yeni klibi

serdar ortaç, yeni klibi, kolayca şarkısı, kolayca klibi, son klibi, Serdar Ortaç, "Kolayca" adlı şarkısı için yeni klip çekmiş. Çekmiş çekmesine ama bu yeni klip eski klibinin bir benzeri olmuş Melek'ler:) Serdar Ortaç'ın 'Kara Kedi' albümünde yer alan 'Kolayca' şarkısına çektiği klibinde klibinde yer alan görüntülerin bir kısmı, 'Dansöz' isimli şarkısının video klibinde de...
  2. Betül Demirin yeni klibi

Betül Demirin yeni klibi

betül demir son şarkısı betül demir, yeni albümü, mıknatıs albümü, yeni klibi, hop dedik şarkısının yeni klibi burda arkadaşlar. Güzeş şarkıcı Betül Demir, "Mıknatıs" adlı albümünde yer alan "Hop Dedik" adlı şarkısına klip çekti Melek'ler. Betül Demir, kariyerinin dönüm noktası olarak gördüğü yeni albümü “Mıknatıs”ın ilk klibini “Hop Dedik”e çekti. Ünlü şarkıcı, söz...
  3. Özgünün yeni klibi

Özgünün yeni klibi

özgün son klip şarkısı özgün, yeni klibi, sadece arkadaşız, şarkıları ve haberleri burada arkadaşlar. Şarkıcı Özgün, yeni klbini çekmiş Melek'lerim. Biz de o klibin bu haberini sizlerle paylaşıyoruz :) Özgün, iki şarkılık yeni single’ının klibi için geçtiğimiz günlerde kamera karşısına geçti. “Sadece Arkadaşız” şarkısına çekilen klibi Mustafa Uslu yönetti. Çekimleri Balat sokaklarında...
  4. Ben Bir kere Sevmişim Seni sözleri Alper Yankı

Ben Bir kere Sevmişim Seni sözleri Alper Yankı

ben bir kere sevmişim seni sözleri, alper yankı, şarkıları, şarkı sözleri burada arkadaşlar Benim gibi ve Alper Yankı gibi "Ben Bir Kere Sevmişim Seni" diyen tüm Melek'lerimize ve bir kere sevdikten sonra vazgeçemeyen tüm misafirlerimiz için gelsin!!! Alper Yenkı - Ben bir Kere Sevmişim Seni şarkı sözleri buyrun Melek'ler:A Gülüm gül yüzün geldi yine aklıma Görüyorsun...
  5. Murat Bozun yeni klibi

Murat Bozun yeni klibi

murat boz yeni klip 2011 şarkıları klipleri atlı klibi görüntüleri resimleri haberleri burada arkadaşlar. Genç kızların sevgilisi yakışıklı şarkıcı Murat Boz "Habersiz geçivermiş yıllar dün gibi hatıralar" diyerek, Murat Boz şarkıları ile kalbimize dokunan ünlü şarkıcının yeni klibi at üzerinde olacak Melek'lerim:) Atlı klibi için binicilik dersleri alan Murat Boz'un at üzerinde ki...

Sayfayı Paylaş