gebe
  1. ÇűЯűк V¡Şηε

ÇűЯűк V¡Şηε Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Yanlış adrese giden ileti xD

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında ÇűЯűк V¡Şηε tarafından paylaşıldı.

Adamın biri yeni ulaştığı otele kaydını yaptırır. Odasına girdiğinde masada bir bilgisayar görür ve karısına e-mail atmaya karar verir. Fakat yazdığı mesajı farkında olmadan yanlış bir adrese gönderir.... Mail farklı bir yerde farklı bir bayana gider. tam bu sırada kadın, kocasının cenaze töreninden evine yeni dönmüştür ve bilgisayarındaki maili görür, arkadaşlarından geldiğini düşündüğü maili okuyunca olduğu yere yığılıp kalır. Odaya giren annesi, yerde yatan kızını ve ekrandaki mesajı görür.

Kime : Sevgili karıma
    Konu : Yeni ulaştım.
    Tarh : 16 Mayıs 2004
    < B > Benden haber aldığına şaşıracağından eminim. Burada bilgisayar var ve sevdiklerimize e-mail gönderebiliyoruz. Buraya yeni ulaştım ve kaydımı yaptırdım.seninde kayıtların hazır. Her şey yarın senin buraya geleceğini düşünülerek hazırlanmış. Seninle buluşmayı dört gözle bekliyorum. Umarım benim gibi sorunsuz bir yolculuk geçirirsin.
    Not : Burası çok sıcak
    ...
    :piha:

2. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    güzelmiş.....benı gülümsetmeye yettı sagol canım gunun en guzel seyıydı dıyebılırım bu ruh halıyle guldurdun ya sagol...

3. ÇűЯűк V¡Şηε

ÇűЯűк V¡Şηε Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yorumun için sen sağoL abLam...:)

4. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    gercekten güzelmiş paylaşımın için tşkler

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    ayy canım çok komikti valla yaa:D:D

Yanlış adrese giden ileti xD konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adres

Adres

Adres sormak bir bilene akıl danışmaya, adres söylemek ya ad vermek bir kimseye bir işte danışmanlık yapmaya delalet eder.Adres almak veya vermek:akraba ve dostlarınızı ziyaret edeceğiniz anlamına gelir. Adres almak veya vermek:akraba ve dostlarınızı ziyaret edeceğiniz anlamına gelir.Rüyada birisinin sizden bir adres sordugunu veya sizin bir kimseden adres sormanizi görmek, bu günlerde...
  2. Kadınlar xD..

Kadınlar xD..

1. Sigaradan sararmis biyiklarimiz yok... 2. Arabamizin yolda patlayan lastigini degistirmeyi bilmesek de olur. 3. "Ya kalkmazsa?" 4. "Ya inerse?".. sizin de isiniz zor valla yaaa... 5. Pantolon giymek bizim icin fizyolojik olarak en az etek kadar rahattir. 6. Kisiligimiz kullandigimiz arabanin beygir gucu ile dogru orantili olarak degismiyor. 7. Tuvalette sadece...
  3. kişisel ileti

kişisel ileti

"kişiselse sanane ?? " "Girmezsem n’olcak?" "Kişisel ileti yok. Kişisel sorun var." "Bizim kişisel neyimiz oldu ki iletimiz olsun." "Bizim Kişisel bi olayımız olmaz" "Girdim, oldu mu?" "Kişisel iletiye hayır!Yaşasın toplumsal mücadelemiz.. " "Kişisel iletiye evet!Yaşasın bencillik, egoizm, narsizm.."...
  4. En Dumur ilanlar xD xD xD

En Dumur ilanlar xD xD xD

"pırt time eleman aranıyor"(ümraniye'de bir café) "sahibinden bedava misir zurnasi ariyorum" "bomboş cd = 250.000"(ist.da bir dükkanın camında) "hic chat yapilmamis , seks sitelerine girilmemis temiz bilgisayar. ogrenciden" "sarisin , uzun boylu guzel ses tonu olan vasifsiz bayan sekreter araniyor. maas dolgundur" "konusmayi henuz...
  5. En büyük 10 giyim yanlışı

En büyük 10 giyim yanlışı

Evden çıkarken son kez aynaya baktığınızda çok şık olduğunuzu düşünüyor olabilirsiniz, peki gerçekten öyle mi.. Evet taytlar birkaç sezondur çok moda ama eğer bacaklarına yeterince güvenmiyorsanız, asla taytı tek başına giymeyin. Uzun tunikler ve topuklu çizmelerle çok daha çekici görüneceğiniz kesin! Sadece tayt giymek Evet taytlar birkaç sezondur çok moda ama eğer bacaklarına yeterince...

Sayfayı Paylaş