gebe
  1. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28

YanLış AnLıyorum Seni !

Konu, 'Çöplük' kısmında AYTASI tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

eline saglık canım çok güzeller

3. aYYa-MoDa

aYYa-MoDa Forum Okuru

emeğine sağlık cnm çok güzel olmuş....

4. hulya969

hulya969 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sessizliğin; in çevirisidir bende..
    Yanlış anlamalara meyil verişin sebepsiz değildir elbet..
    Hep sen yanlış anladın dudaklarımın arasından çıkan her harfi..
    Sıra bende, yanlış anlıyorum seni;

çok güzel yaa

5. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    emegine saglik :) :D cok güzel oLmus. .

6. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Çok beğendim canım çok hoş olmuş

YanLış AnLıyorum Seni ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zakkum - Anlıyorsun

Zakkum - Anlıyorsun

kokusu mu sinmis yastigina, uykuna gem vurmus arzusu mu dinmis yoklugunda, gozlerine perde dusmus gizlice akan gozyasinda, yanaklarin suyunu cekmis sarkisi mi bitmis kulaklarinda, gece yarisini coktan gecmis anliyorsun bitecek gozlerin renkten dusecek sancilarin, henuz bir bebek gitgide buyuyecek biliyorsun bitecek gozlerin yorgun dusecek yanlizlik, henuz bir bebek gunden gune buyuyecek...
  2. Büyüdüm Sanırım AnLıyorum Seni...

Büyüdüm Sanırım AnLıyorum Seni...

Yüreğimdeki sancılar bıraktığın yerde. İçimde hayata "Merhaba" demenin gecikmişliği var. Hani ben biraz erken gelseydim dünyaya ya da sen geç gelseydin diyorum. Yıllar önce karşılaşsaydık keşke. O zaman bu gecikmişlik başımı bu kadar ağrıtmazdı ve böylesi tükenmezdim. Oysa ben, bir ömrü seninle geçirmek isterdim ve sana adanmışlığım hiç yıpratmazdı beni biliyor musun ?.. Şu...
  3. Eşiniz sizi anlıyor mu?

Eşiniz sizi anlıyor mu?

İki yabancının aynı çatı altında bir ömür geçirmesini imkansız bulanların sayısı giderek artıyor. Kadın erkek ilişkilerinde, aynı evin paylaşılması bazı sorunları da beraberinde getiriyor. Bazı erkekler, hayatlarını paylaştıkları kadınları acımasız bir şekilde eleştiriyorlar. Bazıları ise hayatlarındaki kadına anlayışlı ve hoşgörülü davranıyorlar. Sizin durumunuz nasıl? Soruları doğru...

Sayfayı Paylaş